سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۰:۰۵ 567 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49928
امام جمعه آستانه اشرفیه ،

فضای مجازی اعتماد ملی و باورهای دینی را نشانه گرفته است.

امام جمعه آستانه اشرفیه در نشست تخصصی پرسش و پاسخ با نوجوانان عضو کانون فکری کودکان و نوجوانان این شهرستان گفت:  فضای مجازی اعتماد ملی و باورهای دینی را نشانه گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام احمد طیبی که در نشست پرسش و پاسخ با عنوان« دوستان خدا » با اشاره به نقش و وظایف متقابل والدین و فرزندان  اظهار کرد  : یکی از نکاتی که باید پدر و مادر در زندگی  برای فرزند مهیا سازند ایجاد آرامش روحی  به ویژه برای نوجوانان و جوانان است.

وی به تاثیر پذیری  نوجوانان از جامعه  پرداخت و با اشاره به شکل گیری ساختار و شخصیت کودک در سنین نوجوانی در خانواده  به تاثیر فضای مجازی بر روی نوجوانان پرداخت و افزود : فضای مجازی در صدد از بین بردن اعتماد ملی و باور های دینی  در بین نوجوانان و جوانان جامعه است.

طیبی خاطر نشان کرد : محتوای فضای مجازی که امروز نوجوان و جوانان ما از آن استفاده می کنند نمی تواند راندمان هدایت گر بشری باشد  لذا ضرورت  برنامه ریزی در بهره گیری نوجوانان از این فضا را می طلبد

در ادامه این نشست که فرماندار بخشدار مرکزی و رئیس آموزش و پرورش شهرستان آستانه اشرفیه حضور داشتند به تعدادی از نوجوان به رسم یاد بود جوایزی اهدا شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است