سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۸:۰۸ 600 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49993
فرماندار آستانه اشرفیه :

فضای مجازی جای مناسبی برای حمله کردن نیست/ با برداشت های ذهنی ، مسائل جامعه را به فضای مجازی و رسانه ای نکشیم

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست  با اعضای  ستاد حقوق شهروندی  این شهرستان با اشاره به ناهنجاری های اجتماعی گفت: فضای مجازی جای مناسبی برای حمله کردن نیست .

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری با اشاره به تاثیر گذاری مقوله آموزش برای دست یابی به نتایج بهتر اجتماعی گفت: با توجه به شرایط اجتماعی امروز که  نظام سلطه ای در صدد استحاله نظام  و فرهنگ ماست باید تلاش کنیم  با برنامه ریزی فرهنگی دشمن نتواند در صدد ضربه زدن  به زیرساخت های مبانی فکری ما از جمله موضوع حجاب و عفاف باشد.

وی با بیان اینکه اگر آموزش ها بر اساس ترس و ریا نباشد ماندگارتر و تاثیر گذار تراست  بیان کرد : ما در زندگی اجتماعی خود باید با آنانی که حجاب را رعایت می کنند برخوردهای بهتری با سایر موارد داشته باشیم تا با تکریم الگوهای بهتر  پیام معنا داری را به  هنجارشکنان ارائه دهیم.

حیدری به تاثیر گذاری نقش نهاد خانواده در کاهش آسیب ها و ناهنجاری های اجتماعی  پرداخت و با شرح  وظایف حقوق شهروندی و تکالیف یک شهروند اظهار داشت : اگر هر کدام از این دو مقوله حقوق و تکالیف یک شهروند در جامعه رعایت نشود ما دچار نقصان خواهیم شد.

وی با اشره به سرویس دهی مناسب از سوی  ادارات شهرستان به ارباب  و رجوع از کاهش میزان ملاقات عمومی مردم با فرمانداری  خبر داد و  گفت: مدینه فاضله ما زمانی است که هر اداره  برحسب وظیفه ذاتی خود  در رضایتمندی ارباب و رجوع ، بهتر عمل کند.

حیدری با بیان اینکه فضای مجازی جای مناسبی برای حمله کردن نیست خاطر نشان کرد : اگر ما با مسئولی   مطلبی یا نکته ای داریم با وی نشست برقرار کنیم  و موضوعات خود را به طور واضح برای حل مشکل شهر و یا هر موضوع دیگر  بیان کنیم.

وی با بیان اینکه بعضی از افراد بدون اطلاع کامل از یک موضوع و با برداشت های ذهنی  مسائل جامعه را به فضای رسانه ای می کشند افزود :  طرح چنین موضوعاتی باعث بدبینی بخشی از افراد جامعه نسبت به آن اداره یا مسئول می شود  و خود بخود  نگاه مثبت اندیشی به حل یک موضوع تبدیل به یک نگاه منفی گرایانه می شود.

در این نشست مسائل مختلف اجتماعی از دیدگاه های مختلف از سوی اعضای ستاد مطرح شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است