چهارشنبه, ۷ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۵۷ 76 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43314
مدیرکل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی:

فعالیت های قرآنی خراسان رضوی آوازه جهانی دارد

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: فعالیت های قرآنی خراسان رضوی خوشبختانه با برنامه‌های ویژه امروز آوازه جهانی پیدا کرده‌است است.

به گزارش جلال شرق ؛ حجت السلام کاظم لطفیان ،خراسان رضوی یکی ازقطب های مهم قرآنی کشور است و فعالیت های قرآنی در این استان خوشبختانه با برنامه‌های ویژه امروز آوازه جهانی پیدا کرده‌است است.

وی افزود: خراسان رضوی استعداد های فوق العاده قرآنی دارد و دارای یک مکتب فکری و قرآنی است که شایسته میزبانی استعداد های قرآنی شمال شرق کشور را در  نیشابور داشته است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی ابراز کرد: اردوهای استعداد های قرآنی بازآفرینی قرآنی است و باید این دوره ها را گسترش دهیم.

وی بیان کرد: بخش مهمی از برنامه های قرآنی بر دوش مردم است و افتخار ما این است که مردم سهم بسیار زیادی در فعالیت های قرآنی در سطح استان دارند.

لطفیان ادامه داد: ما به سمت مردمی شدن فعالیت های قرآنی در حال حرکت هستیم و موسساتی که به ثبت می رسند مردمی هستند.

وی اظهار کرد: ما به هیچ عنوان به دنبال دولتی شدن فعالیت های قرآنی نبودیم و آنچه که به مراسمات قرآنی پرداخت شده به عنوان کمک بوده است است.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی گفت: خوشبختانه نسبت به سال پیش بودجه سازمان تبلیغات اسلامی استان کاهش پیدا نکرده است و ما در استان ۴۰۰ میلیون تومان برای فعالیت های قرآنی در نظر گرفته ایم.  مهر

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است