جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
11 می 2016 ، ساعت 17:20 1,747 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :14693

قرار دادن ۵۰ واحد «آشیانه مهر» در پارک ساحلی آستانه اشرفیه

به همت  دانشگاه آزاد اسلامی و اداره محیط زیست آستانه اشرفیه ۵۰ واحد « آشیانه مهر » در پارک ساحلی آستانه اشرفیه برای حیات و زاد و ولد پرندگان وحشی در این پارک قرار می گیرد.

به گزارش جلال شرق ، رئیس اداره محیط زیست آستانه اشرفیه طی گفتگوی اختصاصی با بیان این خبر گفت: با پیشنهاد دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه و با توجه به فضای بسیار خوب و مطلوب  درختان پلت ،  چنار ، سپیدار و دیگر درختان بزرگی که در این پارک وجود دارد برای زاد و ولد و داشتن جایگاه امن برای پرندگان  وحشی ۵۰ قطعه از این آشیانه های پیش ساخته بر روی این درختان با همکاری شهرداری جانمایی می شود.

ابراهیم غلامی ساخت هر واحد از این آشیانه مهر را مبلغ ۲۰۰هزار ریال نام برد و افزود : این کار فرهنگی که همسویی با محیط زیست و آشنایی مردم برای حفظ و بقای پرندگان انجام می گیرد کاری است ستودنی که باید از مدیریت دکتر زمانی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه اشرفیه تقدیر کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آستانه اشرفیه نیز در گفتگو با جلال شرق هدف از اجرای این کار را همسو با اهداف فرهنگی دانشگاه نام برد و افزود : در سالروز تاسیس دانشگاه ضمن اینکه برنامه های مختلفی با همکاری دیگر نهادهای شهرستان انجام می گیرد  تصمیم گرفته شده در یکی از این برنامه های فرهنگی که همراه با پیاده روی خانوادگی و دانشجویی است نسبت  به قرار دادن ۵۰ واحد « آشیانه مهر » در پارک ساحلی اقدام کنیم .

دکتر زمانی ، زمان اجرای این بخش از برنامه ی فرهنگی خود را  در روز ۳۱ اردیبهشت و روز جوان نام برد که شرکت کنندگان ضمن حضور در همایش پیاده روی و پاکسازی محیط زیست اطراف پارک به قید قرعه هدایای معنوی و مادی  از جمله سفر به کربلای معلی ، مشهد الرضا و ده ها جایزه نقدی و غیر نقدی بهره خواهند برد.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است