پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
30 اکتبر 2015 ، ساعت 11:28 1,829 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5752
در پی طرح موضوع جابجایی فرماندار آستانه اشرفیه :

قربانی سکوت را شکست /آنانی که بر طبل تفرقه می‌کوبند اسماعیلیان، قربانی و شهرستان را قبول ندارند

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر شب گذشته در سخنرانی جمع مردم سیاه کوچه در مسجد جامع این روستا با اشاره به جابجایی فرمانداران در استان گفت: آنانی که امروز بر طبل تفرقه می‌کوبند نه اسماعیلیان را قبول دارند و نه قربانی و نه شهرستان را .
به گزارش جلال شرق ، محمدحسین قربانی بابیان این نکته که من آدمی شفاف هستم اظهار داشت : اسماعیلیان که فرماندار شهر ماست .و برادر سه شهید و جانباز انقلاب است از فرمانداران خوب این استان است و زمانی که شهرستان آستانه‌اشرفیه ازلحاظ شاخص‌های توسعه گیلان پایین بود ما با حمایت و درایت اسماعیلیان به‌عنوان فرماندار توانستیم به تمام توسعه شاخص‌ها ازجمله آب‌رسانی ، گازرسانی ، اورژانس و… برسیم .
وی با طرح این نکته که استاندار محترم گیلان با تصمیمی که گرفته است از وجود ایشان می‌خواهد در شهرستان‌های دیگر استفاده کند افزود : بعضی‌ها که دلشان مریض است نه صلاح اسماعیلیان را می‌خواهند و نه صلاح قربانی ونه صلاح شهرستان را و هدفشان کوبیدن بر طبل اختلاف است .
قربانی با تصریح این نکته که اگر شهرستان افتخار توسعه دارد فقط نه قربانی و نه اسماعیلیان است یادآور شد : اگرچه در بین ما اختلاف‌نظری هم وجود داشت این اختلاف سلیقه و دیدگاه‌ها برای پویایی شهرستان بود ه است که امروز با درایت فرماندار محترم و همکاری متقابل ، ما شاهد توسعه شهرستان هسیم .
وی ضمن تقدیر از مردم ولایت مدار شهرستان که در عزاداری سالار شهیدان با توجه به هجمه های فرهنگی دشمن ، بیش از گذشته و باصلابت در عزای امام حسین

( ع )  شرکت کردند خاطرنشان کرد : امروز یکی از نعمت‌های جمهوری اسلامی ایران نعمت ولایت است و این به برکت خون سیدالشهداست.
قربانی در بخشی دیگر از سخنان خود به مسئله برجام و بیان دیدگاه مخالفان و موافقان ، تغییر کاربری زمین در روستا مطالبی را بیان کرد
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، به هنگام سخنرانی قربانی ، اسماعیلیان فرماندار آستانه‌اشرفیه ، حسن خواه بخشدار مرکزی و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان نیز حضور داشتند.
لازم به یادآوری است که از سوی دفتر دکتر قربانی نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر جوابیه‌ای در پاسخ به اظهارات نماینده محترم لاهیجان در باره تغییر فرماندار آستانه به دفتر سایت خبری جلال شرق ارسال‌شده است که به‌زودی بر روی خروجی قرار می‌گیرد.

۲۰۱۵۱۰۲۹_۲۰۳۰۵۰ ۲۰۱۵۱۰۲۹_۲۰۴۸۲۲

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است