چهارشنبه, ۲۲ مرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
8 دسامبر 2019 ، ساعت 12:38 1,144 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56751
جهانبخش رضاپور در جمع خبرنگاران:

لازمه یک نماینده خوب ؛ مؤثر بودن اوست/ از مردم می‌خواهم به فرد صالح و‌ شایسته رأی دهند

داوطلب مجلس یازدهم شورای اسلامی در حوزه انتخابی آستانه‌اشرفیه با اشاره اهداف خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شغل، کسب‌وکار و رونق اقتصادی مهم‌ترین دغدغه مقام معظم رهبری در این چند سال بوده است بنابراین سعی کردم لذا مهم‌ترین هدف من از ورود به انتخابات رونق اقتصادی آستانه‌ و‌ کیاشهر است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ؛ جهانبخش رضاپور در حاشینه ثبت‌نام داوطلبی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بزرگ‌ترین انگیزه بنده ارتقای شهرستان و احیای نام مردم آستانه‌اشرفیه است، اظهار کرد: با ثبت‌نام در انتخابات آمدم تا نام آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر و روستاهای تابع را در کشور ارتقا داده و باعث پیشرفت مردمان شهرم شوم.

وی با اشاره اهداف خود برای حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد شغل، کسب‌وکار و رونق اقتصادی مهم‌ترین دغدغه مقام معظم رهبری در این چند سال بوده است بنابراین سعی کردم مهم‌ترین هدف من از ورود به انتخابات رونق اقتصادی آستانه‌ و‌ کیاشهر است.

کاندیدای انتخابات مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه وابسته به هیچ جناح سیاسی نیستم، تصریح کرد: من خود را وابسته به هیچ جناح سیاسی نمی‌دانم و هدفم خدمت به مردم و جناحم انقلاب اسلامی است.

رضاپور لازمه یک نماینده خوب را مؤثر بودن او دانست و افزود: می‌خواهم بروم مجلس تا عضو هیئت‌رئیسه بوده و یک عضو تأثیرگذار در مجلس باشم.

وی با اشاره علاقه وی به عضویت در کمیسیون کشاورزی و کمیسیون برنامه بودجه گفت: اقتصاد ما بر بخش کشاورزی استوار بوده و با توجه به رشته تحصیلی خود علاقه دارم در کمیسیون کشاورزی و یا برنامه‌وبودجه به مردم خدمت کنم.

رضاپور با درخواست از مردم برای رأی دادن به فرد شایسته بیان کرد: کسی که رأی خود را می‌فروشد درواقع آینده خود و شهرش را تباه کرده است لذا از مردم می‌خواهم به فرد صالح و‌ شایسته رأی بدهند.

وی با اشاره به وضعیت تأیید صلاحیت خود بیان کرد: در پرونده بنده یک سری ابهاماتی بود که آن برطرف شده و صلاحیت من قطعاً تأیید می‌شود لذا بسیار خوشحالم در کشوری زندگی می‌کنیم که مراجع نظارتی حق افراد را ولو با گذشت چند دوره نیز باشد درصورت اثبات باز می‌گردانند و من همیشه در برابر همین قانون نظام جمهوری اسلامی سر تعظیم فرود می‌آورم.

این داوطلب نمایندگی مجلس در آستانه‌اشرفیه در واکنش به حضور با همسر خود در محل ثبت‌نام  گفت: از داشتن چنین همسری که همواره در تمامی سختی‌ها در کنار بنده است بر خود می‌بالم و همواره بر عهدی که با وی از ابتدا بستم وفادار می‌مانم.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است