چهارشنبه, ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
8 ژانویه 2020 ، ساعت 10:08 193 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :57485

مجروحان حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در راه بغداد

یک سخنگوی نظامی در عراق اعلام کرد که هواپیماهای امریکایی در حال انتقال مجروحان حمله موشکی بامداد چهارشنبه سپاه به پایگاه عین الاسد به بغداد هستند.

به  گزارش  پایگاه  اطلاع  رسانی  جلال  شرق  به نقل از ایرنا ؛  تلویزیون عراق  با اعلام این خبر به صورت فوری و بدون اشاره به نام سخنگوی نظامی افزود که پس از حمله موشکی سپاه به پایگاه نظامی عین الاسد هواپیماهای امریکایی برای انتقال مجروحان به بغداد پایتخت عراق با فوریت وارد عمل شدند.

این سخنگوی نظامی بدون ارایه جزییات بیشتری ادامه داد، عملیات انتقال مجروحان از همان دقایق فرود آمدن موشک ها و انفجار پایگاه آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

در واکنش به اقدام تروریستی روز جمعه ۱۳ دی دولت دونالد ترامپ که منجر به شهادت سردار سلیمانی شد، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه از شلیک دهها موشک بالستیک به سمت پایگاه عین‌الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق خبر داد.
بر اساس اطلاعیه روابط عمومی سپاه انقلاب اسلامی ده ها موشک زمین به زمین  به این پایگاه آمریکایی اصابت کرده است.

انفجارها در پایگاه عین الاسد مهیب گزارش شده است.
سردار سپهبد قاسم سلیمانی فرمانده شهید سپاه قدس و ابومهدی المهندس معاون سازمان نیروهای مردمی عراق به همراه ۸  نفر دیگر بامداد جمعه ۱۳ دی در مسیر فرودگاه بغداد به دستور «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا و با پهپادهای وزارت دفاع این کشور (پنتاگون) ترور شدند و به شهادت رسیدند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است