چهارشنبه, ۱۲ آذر ۱۳۹۹
آخرین اخبار
25 آوریل 2016 ، ساعت 13:59 2,050 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :13748

محمد گلباغی : از تغییرات انجام‌گرفته در مدیریت شهرداری خوشحالیم زیرا یک‌قدم به جلوتر رفتیم

به مناسبت ۹ اردیبهشت سالروز تأسیس شورای اسلامی اعضای شورای شهر آستانه‌اشرفیه رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه در دیدار با امام‌جمعه این شهرستان گفت: از تغییرات انجام‌گرفته در مدیریت شهرداری خوشحالیم زیرا یک‌قدم به جلوتر رفتیم

به گزارش جلال شرق ، در این دیدار رئیس شورای شهر بابیان اینکه سعی کرده‌ایم در درون سازمان خود ، شورا را آرام نگه‌داریم اظهار کرد : بعضی از تفاوت نظر و نوع نگاه‌های متفاوت که در اعضای شورا نسبت به مسائل وجود دارد که گاهی از طریق اخباری که در رسانه‌ها انعکاس پیدا می‌کند تلاش شده است بیشتر به دنبال کار باشیم .
محمد گلباغی با اشاره به عدم انعکاس مصوبات شورا در جراید و رسانه‌ها گفت: در طول این مدت کمترین مصاحبه را با جراید و رسانه‌ها داشتیم و شاید این نوعی ضعف عملکرد باشد .
وی خاطرنشان کرد : در طول دو سال چند ماه که از عمر شورا گذشته است به دنبال ثبات مدیریتی در شهرداری بودیم ولی احساس کردیم که سرعت کار کمتر از انتظار موردنظر شهروندان و شوراست و اعتقاد داشتیم که ضمن تعامل با شهردار آن شجاعت لازم برای تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم سازی‌ها در اجرای کاردیده نمی‌شود.
گلباغی اجری کارهای انجام‌شده را در طول سه ماه گذشته از سوی شهردار منتخب شورا یک اتفاق خوب توصیف کرد و افزود : ما فرصت زیادی برای کار کردن نداریم و مردم نیز انتظار کار و پیشرفت عمرانی شهر را از شورا دارند.
رئیس شورای ادامه داد: ضمن احترام به مدیر قبلی شهرداری ، باید ریسک کار اجرای پروژه‌ها را بالا می‌بردیم و ضمن اجرای مصوباتی که خواهیم داشت از تغییرات صورت گرفته خوشحالیم زیرا معتقدیم یک‌قدم جلوتر رفتیم .
وی سرعت اجرای کار را در خیابان شهید بهشتی خوب توصیف کرد و ضمن تقدیر از شهردار خاطرنشان کرد : طبیعتاً با شهردار تعامل خوبی داریم و به وی نیز کمک و اگر مسایلی هم باشد آن را حل خواهیم کرد.
گلباغی به نشست حداقل ۴ جلسه ماهانه اعضای این شورا غیر از نشست‌های کمیسیونی و ضروری اشاره کرد و گفت: نگاه ما به شهر ، همه‌جانبه بوده و از خیابان زنده‌دل که یک نقطه محروم شهر بوده و گاهی فاضلاب کوچه تا درب خانه مردم بالاآمده بود اقدام و کارهای خوبی انجام‌گرفته است.
رئیس شورای شهر آستانه‌اشرفیه ایجاد نمازخانه در میدان حرم مطهر ، ادامه همکاری برای تعریض خیابان به سمت دانشگاه مهر آستان ، بازگشایی خیابان منتج به اشرفی اصفهانی ، اقدام به بازگشایی خیابانی که به پشت سالن ولایت هلال‌احمر احداث‌شده است ، آسفالت خیابان بلوار امام حسین ، نصب سیستم‌های روشنایی ، ارتباط بین بلوار امام حسین و پل بهمنیار و.. را از کارهای در حال اجرا و اقدام شده شهرداری عنوان کرد.
وی ضمن درخواست کمک و همیاری از امام‌جمعه این شهرستان به دلیل اشراف کامل بر مسائل خواستار عنایت و توجه بیشتر ایشان در حل بعضی از مشکلات شهری شد.
محمد گلباغی ضمن سپاسگزاری از همکاران خود در شورا از رسانه‌هایی که هم با انتقاد و هم با حمایت خود شورای شهر را یاری دادند تقدیر کرد.
رئیس شورای شهر در پایان افزود : حدود ۱۶ ماه دیگر فرصت خدمت به مردم‌داریم و پای قولی که به مردم دادیم خواهیم ایستاد و امیدواریم کسانی که در آینده می‌آیند با یک قدمی که روبه‌جلو برداشته‌ایم آنان بتوانند گام‌های بیشتری بردارند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است