جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
29 جولای 2016 ، ساعت 20:48 1,624 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18701
سردار محمدعلی حق‌بین دریاد واره شهدای درگاه آستانه اشرفیه:

مدافعان حرم برای تولید اقتدار ملی می‌جنگند.+ تصاویر

سردار حق‌بین عصر امروز در مراسم یادواره‌ی ۲۳ تن از شهدای دوران دفاع مقدس و نخستین شهید بسیجی مدافع حرم گیلان در مسجد روستای درگاه گفت: شهدای ما برای تولید اقتدار ملی به نقاط مختلف خارج از کشور می‌روند تا ما این امنیت ملی را داشته باشیم.

به گزارش جلال شرق، سردار حق‌بین بابیان اینکه از شهید فقط ذکر خاطره و حرف زدن از او کفایت موضوع نمی‌کند اظهار داشت: امروز دشمن نه‌فقط راه شهیدان را هدف قرارگرفته بلکه هرجا که منافع ملی خود را درخطر ببیند آنجا ورود می‌کند و برای حفظ منافع خود حضور می‌یابد.

وی با اشاره به این‌که خاکریزهای دشمن را در عرصه‌های سخت‌تر باید ببینیم و تشخیص دهیم گفت: باید هوشیار باشیم که دشمن از کدام عرصه وارد می‌شود و خاک‌ریز خودمان را در آن سمت درست کنیم و دفاع نماییم.

سردار حق‌بین خاطرنشان کرد: امروز وقتی شهید مدافع حرم حسینعلی پور ابراهیمی ۲ هزار کیلومتر آن‌طرف‌تر می‌جنگد این احساس خطر را کرده بود که باید با دشمن بجنگید.

وی تأکید کرد: اگر ما دقت نکنیم دشمن همان طرح و شعارهای خود را خیلی راحت در جامعه ما عملیاتی می‌کند.

وی افزود: همانطوری که در دو عرصه‌ی جنگ ۸ ساله و بصیرت افزایی و موقعیت‌شناسی جوانان ما موفق عمل کرده و پیروز شدیم بصیرت جوانان ما باعث شد که بفهمند امروز کجا باید بجنگند.

سردار حق‌بین تصریح کرد: امروزه ما در سوریه جنگ را برده‌ایم و فقط مدیریت می‌کنیم که از دست ما خارج نشود.

وی با اشاره به اینکه دشمن در عرصه‌ی فرهنگ می‌خواهد ما را از دور خارج کند و فرهنگ ما را عوض کند خاطرنشان کرد: در آن صورت هیچ راهی نداریم که جوانان ما را به میدان جنگ بفرستیم تا بتوانیم آن دین و فرهنگ و هویت واقعی ما که از دست ما بیرون رفته است برگردانیم.

در این مراسم حجت‌الاسلام قرایی درباره‌ی برگزاری یادواره‌ی شهدا و نقش یاد و خاطره‌ی شهیدان در جامعه و تأثیرگذاری آن در نسل جوان برای آمادگی با هجمه‌های دشمن سخنانی را بیان کرد.

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است