یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
10 جولای 2016 ، ساعت 21:26 1,491 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17840

مدیرکل استان‌های سازمان تأمین اجتماعی کشور : بیش از ۴۱ میلیون نفر تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند

مدیرکل استان‌های سازمان تأمین اجتماعی کشور  در گفتگو با جلال شرق گفت: بیش از ۴۱ میلیون نفر به‌صورت بیمه اصلی و تبعی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند .

به گزارش جلال شرق ، دکتر رضا امینی که برای  آغاز  عملیات اجرایی درمانگاه تأمین اجتماعی در آستانه‌اشرفیه  حضور یافته بود طی یک گفتگوی کوتاه اختصاصی درباره سیاست‌های سازمان تأمین اجتماعی برای گسترش درمانگاه‌ها و امکانات برای بیمه‌شدگان گفت: سازمان تأمین اجتماعی بر اساس جمعیت بیمه‌شده که تحت پوشش هستند  برنامه‌ریزی می‌کند

مشاور عالی سازمان تأمین اجتماعی بابیان اینکه بر اساس استانداردهای سازمان هر وقت جمعیت بیمه‌شده ما به آن استاندارد لازم برسد به‌طور خودکار سازمان واحدهای  لازم ازجمله درمان را در آن منطقه ایجاد می‌کند.

وی با تصریح این مطلب که توسعه ما بر اساس جمعیت بیمه‌شده اعم از بیمه‌شده اصلی و خانواده‌های آنان است  اظهار کرد : در حال حاضر بخش درمان و بیمه ما نزدیک به هزار واحد است که  مستقیم در کشور دارند که جمعیت بیمه تأمین تحت پوشش‌دارند.

امینی جمعیت اصلی بیمه تأمین اجتماعی کشور را  ۱۳ میلیون  ۸۰۰هزار نفر نام برد و یادآور شد :  این تعداد بیمه‌شده اصلی  با افراد تبعی و تحت پوشش خود بالای ۴۱ میلیون نفر  را دربرمی گیرد که این سازمان به آنان ارائه خدمت می‌دهد.

وی در خصوص بیمه تکمیلی  بازنشستگان گفت: سازمان تأمین اجتماعی چون خود ارائه‌دهنده خدمات است در بخش تکمیلی وارد نمی‌شود ولی  بعضا در بخش بازنشستگی به آن‌ها کمک می‌کنیم تا بتوانند از سهم سازمان بهتر استفاده کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است