- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

مدیر هلال احمر شهرستان ( پرناک ) از موفق ترین مدیران جوان آستانه اشرفیه است.

فرماندار آستانه اشرفیه در مراسم تجلیل از اعضا و داوطلبان جمعیت هلال احمر آستانه اشرفیه که در سالن اجتماعات حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ( ع ) برگزار شد گفت: گواهی می دهم  مدیر هلال احمر شهرستان ( پرناک ) از موفق ترین مدیران جوان شهرستان آستانه اشرفیه است.

به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با اشاره به این نکته که از ۴۰ حادثه طبیعی دنیا ، ۳۳ حادثه طبیعی در ایران به وقوع می پیوندد اظهار کرد :  میزان ، نوع و درصد آمادگی  ما برای  مقابله با این حوادث مهم است و باید مسائل قبل ، حین و بعد از حادثه آمادگی های لازم را داشته باشیم .

وی با بیان اینکه هر کدام از ادارات بر حسب نوع وظایف خود ، همدیگر را در این شهرستان تکمیل می کنند افزود : اگر  پازل همکاری ها شهرستان در کنار هم خوب جور چین شوند  می توان به موفقیت های خوبی دست یافت.

نماینده عالی دولت در شهرستان ادامه داد: من گواهی می دهم که آقای پرناک و همکارانشان از موفق ترین افراد شهرستان در موضوعات مختلف بودند  و حقیقتاً کار خود را به نحو خوب انجام می دهند.

حیدری کسب مقام های برتر  شعبه جمعیت هلال احمر  و به ویژه هدف گذاری در طرح دادرس یا طرح دانش آموزان آماده در روزهای سخت را  نشانه تلاش های مجموعه داوطلبان و مربیان این جمعیت دانست  و مجموعه موفقیت های جمعیت هلال احمر را به این عزیزان به ویژه به مدیر جوان شعبه جمعیت هلال احمر تبریک گفت

گفتنی است اجرای یک سرود توسط دانش آموزان طرح دادرس ، نمایش دو کلیپ از خدمات هلال احمر آستانه به زلزله زدگان کرمانشاه و نوع کمک به مردم  و تجلیل از دانش آموزان طرح دادرس و داوطلبان برتر  از برنامه های این همایش بود.

هم چنین از مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی جلال شرق  به عنوان خبرنگار و داوطلب برتر جمعیت هلال احمرشهرستان در پوشش اخبار این جمعیت در سطح استان و شهرستان  با اهدای لوح  تقدیر به عمل آمد.