دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
آخرین اخبار
14 ژانویه 2018 ، ساعت 20:00 1,732 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36349
فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال‌الدین اشرف( ع ) ،

مراکز نیکوکاری باید به سمت خدمات عام‌المنفعه و پایدار حرکت کنند.

 

فرماندار آستانه‌اشرفیه در دیدار با اعضای مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال‌الدین اشرف گفت: مراکز نیکوکاری باید به سمت خدمات عام‌المنفعه و پایدار حرکت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، مهندس رحیم حیدری با اشاره به اقدامات و خدمات ارائه‌شده از سوی مرکز به مددجویان افزود: ارائه خدمات از سوی مراکز نیکوکاری باید برای مردم قابل‌فهم و آشکار باشد و صرف اینکه وجهی دریافت کنیم و در فلان جای به کسی دیگر کمک کنیم شاید در تنویر افکار عمومی قابل پسند و موجه نباشد.

وی تلاش‌های مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع ۹ را برای کاهش آلام مددجویان و کمک به نیازمندان، محرک خوبی برای ارائه خدمت به این طبقه از اقشار جامعه نام برد و اظهار کرد: اگر مردم و خیرین قدم‌های اولیه را از سوی مراکز نیکوکاری موفق بداند به‌طور حتم تلاش خواهند کرد که کارهای عام‌المنفعه و کمک‌های خود را به مرکزی بسپارند که ازنظر آنان برای مردم و نیازمندان و امور خیر فعالیت می‌کند.

وی خواستار کانال ارتباطی بین این مرکز نیکوکاری و مردم شد تا با اعتماد متقابل مردم به این مرکز، افراد خیر و نیکوکار بتوانند باعلاقه با این مرکز همکاری کنند.

در این نشست هریک از اعضای مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع)، درباره سیاست‌های مرکز نیکوکاری سلطان سید جلال‌الدین اشرف (ع ۹ و خدمات ارائه‌شده به نیازمندان و مدد جویان گزارشی ارائه دادند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است