جمعه, ۸ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
10 آگوست 2016 ، ساعت 22:17 1,634 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19272

مردم به قلم خبرنگار افتخار می کنند/در روز بزرگداشت دکتر معین از شورای حفظ و گسترش زبان فارسی رونمایی می شود

به گزار ش جلال شرق ، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه‌اشرفیه  عصر امروز در جمع خبرنگاران آستانه‌اشرفیه بابیان اینکه خبرنگاران از فرهیختگان جامعه هستند اظهار داشت: دانستن مقدمه توانستن است و برای تحقق آن باید آگاهی لازم وجود داشته باشد که این مهم توسط بدنه مردمی جامعه با استفاده از سوگند خداوند به قلم صورت می‌گیرد.

مظاهر زمانی از اعتماد و اعتقاد مردم به قلم خبرنگاران به‌عنوان مهم‌ترین سرمایه آن‌ها یادکرد و افزود: جامعه خبرنگاری ، بزرگترین چیزی که به دست آورده  اعتماد  است  و مردم به قلم خبرنگار ، افتخار می کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران  به‌واسطه دانستن ضرورت‌ها با نظام و سیستم کاری  چه‌بسا برخی از ریاضت‌ها  و سختی ها را به همین سبب تحمل می کنند خاطر نشان کرد : قلم روشنگری شما مردم را به سمت سعادت و روشنایی هدایت خواهد کرد.

مظاهر زمانی  با اشاره به  رسالت  فرهنگ دینی ومعنای ویژه‌ی آن  اظهار کرد: رسالت واژه‌ای است که خداوند منان از آن برای انبیایش استفاده کرده است و انتظار می‌رود که خبرنگاران شهرستان سفیران تبلیغی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی برای ارتقای کمی و کیفی این دانشگاه به‌منظور اعتلای شهرستان باشند.

IMG_9497

زمانی با اشاره به وجود ۴۱ رشته کارشناسی و یک رشته کارشناسی ارشد در واحد دانشگاه آزاد آستانه‌اشرفیه اظهار داشت: در روز بزرگداشت دکتر معین در آستانه‌اشرفیه از شورای حفظ و گسترش زبان فارسی گیلان رونمایی می‌شود و بنا داریم تا هرساله از یک خادم زبان فارسی در سطح استان تقدیر کنیم.

وی به انتشار کتاب مجموعه فرمایش مقام معظم  رهبر ی درباره  زبان فارسی  گفت: مجموعه فرمایش های رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره زبان فارسی از ابتدای انقلاب تاکنون، با توجه به تأکیدات ایشان در نقش محوری زبان در ایجاد وحدت ملی در قالب کتاب  از سوی این دانشگاه به‌زودی منتشر می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه‌اشرفیه با تأکید بر درآمدزایی و اقتصاد مبتنی بر غیر شهریه بیان کرد: بازسازی نمازخانه و سالن اجتماعات با تجهیز ۱۵۰ صندلی و تبدیل زیرزمین به سالن ورزشی در آینده نزدیک ازجمله اقدامات صورت گرفته در چند ماه اخیر است.

وی همچنین به زمین متعلق به دانشگاه آزاد اسلامی واحد آستانه‌اشرفیه اشاره کرد و افزود: قرار بود در این زمین سه هکتاری ساختمان جدید دانشگاه آزاد اسلامی احداث شود که با توجه به وضعیت اقتصادی موجود، در سال جاری از این زمین به‌عنوان زمین زراعی برای بهره‌برداری و در آمد زایی  استفاده شد ه است.

در ابتدای این مراسم که جمعی از معاونین دانشگاه آزاد اسلامی  واحد آستانه اشرفیه رئیس  هیئت مدیره خانه  مطبوعات  حضور داشتند ، میران مسئول روزنامه نسیم ، جلال شرق ، آستان خبر  و خبرنگاران صدا و سیما ، ایرنا مطالبی را در حوزه خبر ی مطرح و بیان کردند.

پخش کلیپ ویژه آیت الله بهجت که توسط بخش فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی ساخته و آماده شده بود برای اولین بار در این مراسم پخش شد.

در پایان با اهدای لوح از خبرنگاران رسانه های حاضر تقدیر به عمل آمد.

IMG_9479 IMG_9486 IMG_9493 IMG_9533 IMG_9543

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است