پنج شنبه, ۸ خرداد ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 مارس 2020 ، ساعت 11:05 176 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :59211
رئیس جمهور در ستاد مقابله با کرونا ؛

مردم توصیه‌های بهداشتی را عمل و از اجتماع کردن بپرهیزند

ستاد ملی مبارزه با کرونا با حضور رئیس‌جمهور و اعضای دائمی این ستاد تشکیل جلسه داد.

به گزارش جلال شرق  ، ستاد ملی مبارزه با کرونا صبح امروز سه شنبه ۵ فروردین با حضور رئیس‌جمهور و اعضای دائمی این ستاد تشکیل جلسه داد.

رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به خانواده‌هایی که به مسافرت رفته‌اند و در حال برگشت به استان یا شهر خود هستند و گفت: تعداد ماشین‌هایی که از مراکز استانها خارج شده‌اند در هنگام بازگشت به شهر یا استان خود دیگر با مدل تب‌سنجی امکان تست آنها نیست چرا که باعث ترافیک طولانی می شود بنابراین باید با غربالگری و تماس با آنها این کار را انجام دهیم.

رییس‌جمهوری ادامه داد: به عنوان مثال تعدادی از ماشین‌ها از تهران و کرج خارج شده‌اند که البته گفتند شماره پلاک ماشین و شماره موبایل آنها مشخص است. اگر کسی مشکلی دارد از همین حالا دنبال حل مشکل برویم چرا که در بازگشت در ورودی به استان یک تراکم ایجاد می شود و با مدل تب سنجی دیگر امکان پذیر نیست چرا که ترافیک های طولانی انجام شود.

روحانی ادامه داد: در این جلسه گزارشی داده شد مبنی بر این که ورودی به بیمارستان ها در استانها کاهش پیدا کرده و از آن طرف تعداد فوتی ها هم روند آن کاهشی است که هر دو خبر، خبر مهمی برای ما بود که اقداماتی که تاکنون انجام گرفته است مهم بوده است.

وی گفت: باز هم از نظام سلامت کشور تشکر و سپاسگزاری می کنیم که با فداکاری این کار مهم و اساسی را انجام می ‌دهند و از مردم تشکر می‌کنیم که آنها هم به توصیه‌ها توجه می‌کنند و آمار و ارقام نشان می‌دهند که اکثریت مردم به همه توصیه ها توجه دارند.

وی از مردم خواست به توصیه‌های بهداشتی عمل کنند و از اجتماع کردن بپرهیزند.

روحانی گفت: مشاغلی که می‌شود به صورت گردشی در محیط کار حاضر شوند تا ۱۵ فروردین، یک سوم از کارمندان سرکار و دوسوم در مرخصی باشند.

ادامه دارد…

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است