یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
30 ژانویه 2020 ، ساعت 18:10 303 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :58031
برای افزایش تولید برنج  و رسیدن به مرز خودکفائی ؛

مزارع ۶۰ روستای آستانه اشرفیه در طرح اجرائی بسیج مهندسی کشاورزی  قرار گرفت

فرمانده سپاه پاسداران آستانه اشرفیه اعلام کرد : برای افزایش تولید برنج  و رسیدن به مرز خودکفائی ؛ مزارع ۶۰ روستای آستانه اشرفیه در طرح بسیج مهندسی کشاورزی  این شهرستان قرار گرفت .

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ، سرهنگ پاسدار محمد نیک فطرت عصر امروز در یک نشست خبری با بیان این خبر گفت:  فرآیند آماده سازی زمین های کشاورزی  به طور علمی با همکاری بسیج مهندسی  کشاورزی  ا نجام می شود که آشنایی و بررسی نوع خاک و میزان نیازمندی آن به کود و مراحل کاشت و داشت و برداشت به صورت داوطلبانه و رایگان  از سو ی بسیج مهندس کشاورزی در اختیار کشاورز برنجکار منطقه قرار می گیرد.

وی با بیان اینکه در سال گذشته دو مزرعه در کنار هم یکی با شیوه اجرائی علمی و یکی به شیوه سنتی  کاشت شده است اظهارکرد : در شیوه علمی تحت نظر بسیج مهندس کشاورزی تولید محصول نسبت به محصول مزرعه همجوار بیش از ۸ درصد افزایش داشته است .

نیک فطرت  یکی از ترفندهای دشمن را بخش تغذیه مطرح کرد تا مردم را تحت فشار قرار گیرند افزود : دشمن در ابعاد مختلف از جمله بیوتروریزم ، فرهنگ ، تغذیه ، تغییر سبک زندگی و… در حال برنامه ریزی است  تا به ملت ایران آسب برساند.

فرمانده سپاه پاسداران  به طرح معامله قرن  که توسط امریکا بسرکردگی اسرائیل برای نابودی ملت فلسطین طرح شده است گفت: ملت ایران طی ۴۰ سال گذشته از آرمان های مردم مظلوم منطقه به ویزه مردم فلسطین تمام قد دفاع کرده است  و هرگز این اجازه را به اسرائیل و امریکا نخواهد داد که بیت المقدس  خانه اول مسلمین را در سیطره و اشغال خود نگه دارد.

سرهنگ نیک فطرت به تشریح برنامه های سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در دهه فجر اشاره کرد  و برپائی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی ، محفل انس با قرآن  ، مسابقات ورزشی ، المپیاد ورزشی ، مسابقات بومی و محلی ، اکران فیلم ، تجلیل از بسیجیان ، رژه موتور سواران ، برپائی نشست های بصیرتی و روشنگری ، جشنواره غذا ،  برگزاری مجمع عالی بسیج شهرستان متشکل از نخبگان هر گروه و قشر و صنف  ، برگزاری کارگاه های آسیب شناسی ، اجرای طرح هر مسجد یک حقوقدان  و دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران را از برنامه های  دهه فجر این نهاد انقلابی در سال ۹۸  برشمرد.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است