پنج شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
30 ژوئن 2016 ، ساعت 14:24 1,570 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :17009
دکتر محمد حسین قربانی :

مسلمانان جهان در روز قدس اتحاد و همبستگی خود را به نمایش می‌گذارند

 

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه گفت: مسلمانان شیعه و سنی  با حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس بار دیگر اتحاد و همبستگی خود را برای جهانیان به نمایش می‌گذارند.

دکتر محمدحسین قربانی در گفتگو با خبرنگار جلال شرق ،روز قدس را نقطه وحدت همه مسلمین جهان دانست و یادآور شد: در این روز بزرگ مسلمانان به دشمنان اسلام نشان خواهند داد که به‌دوراز هرگونه اختلاف و دشمنی در مقابل جنایات رژیم اشغالگر قدس و تکفیری‌ها خواهند ایستاد.

وی در ادامه آزادی قدس از دست اسرائیل غاصب را یکی از اهداف مهم مسلمانان دانست و افزود: مسلمانان در زیر سایه وحدت ، عمل به قرآن کریم و توجه به دستورات پیامبر اسلام (ص) در مقابل زورگویان و جنایات کاران می‌ایستند و از آرمان‌های اسلام پاسداری می‌کنند.

وی از روز قدس به‌عنوان میراث مهم امام خمینی (ره) یادکرد و یادآور شد: امام خمینی (ره) با درایت و دوراندیشی خویش آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را به‌روز قدس نام‌گذاری کردند.

وی افزود: توجه امام خمینی (ره) به‌روز قدس موجب شد تا تمام نقشه‌ها و توطئه‌های اسرائیل غاصب و استکبار برای تحقق شعار از نیل تا فرات از بین برود و نتوانند به مقاصد شوم خویش دست پیدا کنند.

وی یادآور شد : اگر خدای ناخواسته شعار از نیل تا فرات تحقق می‌یافت بدون تردید امروز جامعه عرب هیچ‌گونه هویت و استقلالی نداشت.

وی همچنین ضمن دعوت از کلیه مردم شهرستان و گیلان برای حضوری گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس تصریح کرد: بدون تردید در راهپیمایی روز قدس امسال نیز به‌مانند سالهای گذشته شاهد حضور پرشور مردم ایران اسلامی و مسلمانان جهان در جهت حمایت از مردم مظلوم فلسطین خواهیم بود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است