چهارشنبه, ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 جولای 2016 ، ساعت 13:27 1,725 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18138

مسن ترین داوطلب در آستانه اشرفیه با ۷۶ سال و جوان ترین با ۱۷ سال آزمون کنکور دادند

آزمون سراسری کنکور سال ۹۵ صبح امروز در رشته علوم تجربی در سراسر کشور برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، پیش از ظهر امروز  محمد حسین قربانی نایب رئیس کمیسیون درمان و آموز ش پزشکی مجلس شورای اسلامی به همراه حجت الاسلام  محمد ساجدی و رحیم حیدری فرماندار از حوزه برگزاری کنکور سراسری  شهرستان آستانه اشرفیه بازدید کردند.

رئیس دانشگاه پیام نور شهرستان آستانه اشرفیه در این بازدید به خبرنگار جلال شرق گفت: آستانه اشرفیه یکی از محدود دانشگاه های دولتی  گیلان  است که در شرق این استان  آماده برگزاری کنکور سال ۹۵ امی باشد  و دو مرکز پیام نور آستانه اشرفیه و  رودسر کنکور سراسری را در شرق گیلان برگزار می کنند.

محمد مهدی پسندیده با بیان اینکه در گروه تجربی امروز ۴۵۰ نفر داوطلب داشتیم که ۳۲۰ نفر آنها دختر و ۱۳۰ نفر داوطلب پسر می باشند اظهار کرد:  بقیه رشته های کنکور اعم از ریاضی ، هنر ، انسانی و زبان خارجه  از لحاظ کمی داوطلبان کمتر از داوطلب رشته تجربی است  که به طور کلی  نزدیک به ۱۰۰۰نفر از داوطلبان  در رشته های مختلف در این شهرستان در آزمون سراسری کنکور شرکت خواهند کرد.

وی با بیان اینکه به علت فراهم شدن امکانات لازم خیلی از داوطلبان علاقه مند به و یژه تیزهوشان لاهیجان  علاقه مند به امتحان دادن در دانشگاه پیام نور آستانه هستند افزود : مسن ترین داوطلب کنکور این شهرستان با عمری بالغ بر ۷۶ سال و جوان ترین آن را ۱۷ سال است که در حال آزمون دادن هستند.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است