سه شنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۴ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۸:۵۶ 1,773 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :45323
در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال استان در آستانه اشرفیه

مشکلات ۱۶ واحد صنعتی ، تولیدی و گردشگری آستانه اشرفیه مورد بررسی قرار گرفت

در نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و اشتغال استان در آستانه اشرفیه مشکلات ۱۶  واحد صنعتی ، تولیدی و گردشگری این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این نشست که به ریاست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری و به دبیری مدیر کل  صنعت ، معدن و تجارت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد در خصوص تقسیم اعتبارات استانی به دستگاه های اجرایی به میزان ۵۱میلیارد و ۷۰۰میلیون تومان برای رونق اقتصادی و رفع مشکلات واحدها مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست ،  مدیران واحدهای ریسندگی ابریشم کیاشهر ، بیرنگ پلاستیک ، شرکت پیشگامان ظهور صنعت ، شرکت عمران و خدمات شهرک صنعتی ، بسته بندی پیرزاده ، کسری فلز اشرفیه ف پارک موزه شیلات کیاشهر ، کنسرو سازی کاسپین بندر کیاشهر ، پوشاک سیفی ، پلاستیک اطلس گیلان ، شرکت تعاونی پره صیادی ، مجتمع تولیدی گلها ، صنعت گستران بازیافت فردا و موزه حرم  موضوعات و چالش های خود را برای اعضای کارگروه  مطرح کردند.

در ادامهاین جلسه که  مدیران عامل بانک های استان و مدیران کل رفع موانع تولید نیز حضور داشتند  در باره هریک از موضوعات مطرح شده کارهای کارشناسی و دیدگاه های ادارات کل و بانک های عامل را  برای رفع معضلات مطرح کردند.

فرماندار آستانه اشرفیه نیز در این نشست گفت: اگر جبهه اقتصادی و سرمایه گزاری و اشتغال را از جبهه های مهم نظام و مردم بدانیم لازم است همه نهادها و دستگاه ها و افراد تسهیل کننده  درمسیر رفع موانع موجود بر سر راه تولید و اشتغال باشند.

رحیم حیدری به سیاست های شهرستان در رفع موانع تولید و اشتغال  اشاره کرد و افزود :  مشکلاتی که امروز به سمع و نظر کارگروه می رسد  عمدتاً مشکلاتی هستند که رفع آن در حدود و اختیارات مدیران شهرستانی نیست و یا لااقل  بایستی توسط استان مورد عنایت قرار گیرند.

وی به حضور پرشور مردم در حماسه ۱۳ آبان  اشاره کرد و ادامه داد:  پیمان شکنی و بی تعهدی امریکا به پیمان های بین المللی  که در سرلوحه کارهای ترامپ قرار گرفته است  ایران را مشمول تحریم های ظالمانه خود قرار داده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد : چقدر بجا و شایسته است که در مقابل این کج فهمی ها  و جهالت هیئت حاکمه امریکا  ما امروز میزبان کارگروه رفع موانع تولید و اشتغال استان هستیم   تا علیه جنگ اقتصادی  امریکا بتوانیم با برطرف کردن مشکلات و موانع تولید در این جبهه اقتصادی سربلند بیرون آئیم .

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گیلان نیز  به نشست کاربردی و عملیاتی کارگروه های رفع موانع تولید و اشتغال اشاره کرد و گفت: شاید بعضی ها بر این نوع نشست ها نقدی داشته باشند   که در این نشست ها مشکلات برطرف نمی شود ولی با توجه به اختیارات حوزه کارگروه  ،  تولید کنندگان باید یک ارزیابی درست از عملکرد خود داشته باشند.

مهندس احمدی  افزود : همه ما پیکره یک نظام هستیم  و سران قوا شاکله نظام هستند  و برای یک هدف  حرکت می کنند و آن ارتقای نظام جمهوری اسلامی است.

در این نشست ۲۷ مورد پرونده با عاملیت بانک های استان  به مبلغ ۹۲۸میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال  که دارای مصوبه کارشناسی بوده  به همراه ۱۰ طرح از محل رفع موانع تولید و اشتغال  که مصوبه کارشناسی انجام گرفته است  مورد تصویب کارگروه استانی قرار گرفت.

عکس : پارسا ذرعی

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است