شنبه, ۱۰ آبان ۱۳۹۹
آخرین اخبار
24 سپتامبر 2020 ، ساعت 17:00 610 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63137

معارفه حسین خورسندی ، شهردار لوشان برگزارشد + تصاویر

طی مراسمی که  ظهر امروز در سالن اجتماعات شهرداری لوشان برگزارشد حسین خورسندی به عنوان شهردار جدید این شهر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطاع رسانی جلال شرق  ،  در آیین معارفه که حجت الاسلام بابایی امام جمعه لوشان ، عباسقلی زاده فرماندار رودبار ، اعضای شورا ی اسلام ی لوشان و مسئولین استانی و شهرستانی حضور داشتند ، رییس شورای اسلامی لوشان با بیان اینکه این شهر دارای ۱۳ هزار ۵۰۰ نفر جمعیت است و شهرداری لوشان دارای رتبه پنجم و در سال ۱۳۶۲ تاسیس شده است گفت: وشان اولین قطب معدن ، و دومین شهر قطب صنعت استان گیلان است .

جبار گودرزوند چگینی با بیان اینکه هدف شورا  تامین توقعات شهروندان است  اظهار کرد:  معوقعاتی از گذشته گریبانگیر شهرداری است که با شهرد ار جدید امیدواریم آنان را کاهش دهیم  که از  آن جمله ، بدهکاری یک میلیارد و ۸۰۰میلیونی  تامین اجتماعی است که ۷۰۰ میلیون آن تاکنون پرداخت شده است .

وی با بیان ویژگی های شهر لوشان که به شهر آفتاب  معروف است افزود : علاوه بر دو امام زاده ،  این شهردارای المان های چون پل خشتی و بزرگترین پل قوسی بر روی رودخانه شاهرود  است  و شورای پنجم از سال ۹۶ تاکنون  ۱۰۹ مصوبه  برای آبادانی و عمران این شهر داشته است .

در ادامه پس از صحبت های امام جمعه  و مهندس قاسمی معاون دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان ، فرماندار رودبار با برشمردن سوابق خود در حوزه مدیریت شهری بویژه شهرداری ها در ۱۱ دوره گفت: ما دیگر جایی برای ریسک کردن نداریم  و نباید با سو مدیریت شهر را به چالش بکشیم

عباسقلی زاده افزود :  زمان آزمون و خطا گذشته است و باید شورا با نظارت نه دخالت در امور شهرداری و اجرایی  کار را برای شهردار جدید فراهم سازند  در غیر این صورت مبتلابه همان گرفتاری هایی خواهیم شد که در این شهر اتفاق افتاده است.

در ادامه  پس از قرأت حکم حسین خورسندی توسط مجری مراسم ، حکم شهردار از سوی امام جمعه به وی اهدا شد و  از  تلاش های حسین محمد خانی   که در طول یک سال گذشته به عنوان سرپرست شهرداری فعالیت داشته است تقدیر به عمل آمد.

حسن خورسندی نیز بعد از دریافت حم طی سخنان کوتاهی ضمن تقدیر از اعضای شورا ، استاندار ، و دیگر عزیزانی که به وی اعتماد کردند اظهار امیدواری کرد با تعامل و همیاری بتواند برای شهر آفتاب که دارای پتانسیل بسیار بالا برای رشد و توسعه است  انجام دهد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است