یکشنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۹
آخرین اخبار
5 نوامبر 2020 ، ساعت 18:58 457 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :63613

معارفه قربان خوشحال به عنوان معاون سیاسی و امنیتی فرمانداری لاهیجان برگزارشد

در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری درسالن اجتماعات فرمانداری لاهیجان برگزارشد قربان خوشحال  به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری لاهیجان معرفی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار شهرستان لاهیجان در این مراسم با بیان اینکه پذیرش مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی ایران رسالتی خطیر و چند سویه است گفت: خدمتگزاری به ملت می تواند با واژه ی عشق توام شود.

محمودی، عقلانیت را پایه فعالیت در حوزه های سیاسی، دینی و اجتماعی، اقتصادی و غیره عنوان کرد و گفت: اگر انسان ها از خرد جمعی خود در همه ی ظرفیت ها و پتانسیل ها استفاده بهینه کند، مفید خواهد بود.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان نیز در ادامه این مراسم با بیان انقلاب اسلامی باعث قطع دست آمریکا و هم‌پیمانانش از کشور ایران شد، گفت: تحریم های ظالمانه، تنگناهای اقتصادی و شیوع ویروس کرونا سبب ایجاد شرایط سخت برای مردم شده است.

هاشم پور با بیان اینکه لاهیجان به لحاظ گردشگری و فرهنگی همیشه دارای جلوه و نشان خاصی بوده است، تصریح کرد: اقدامات حفظ سلامتی مردم باعث کاهش شور و هیجان زندگی مردم شده است.

وی با اشاره به اینکه لاهیجان  دارای فرهنگ و تاریخ غنی  در گیلان دارد ، افزود: ریشه دار بودن لاهیجان در هر نقطه از شهر و حتی در رفتار، قلم، برخورد و سلوک مردم این شهرستان نمایان است.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان گفت: امیدوارم در مسئولیتی که داریم بهترین خدمت را انجام دهیم و مشکلات مردم را کاهش دهیم.

به گزارش جلال شرق ، قربان خوشحال با  ۳۲ سال سابقه ی خدمت در وزارت کشور  در پست های سازمانی  معاون فرمانداری شهرستان های ماسال و رضوانشهر، بخشدار بندر کیاشهر، ریاست شورای اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه و کارشناس مسئول برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری شهرستان آستانه اشرفیه   انجام وظیفه کرده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. tree :

    ایشان عاشق خدمت به مردم است .
    ۳۲ سال که چیزی نیست ..