یکشنبه, ۲۶ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۳:۰۰ 1,137 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :43331
فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه ؛

مفاهیم عمیق دفاع مقدس و ملی ، مذهبی ؛ در قالب هنر و تاثیرگذار تر است

فرمانده سپاه پاسداران ناحیه آستانه اشرفیه در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس این شهرستان گفت: مفاهیم عمیق دفاع مقدس ؛  در قالب هنر و تاثیرگذار تر است

به گزارش جلال شرق ، سرهنگ پاسدار دکتر حسن حبیبی  با بیان اینکه با هنر می توان مسائل ملی و مذهبی  را که در برگیرنده مفاعیم عمیق و تاثیر گذار باشد به جامعه انتقال داد اظهار کرد :  در هفته دفاع مقدس  از عرصه هنر به عنوان یک ابزار تاثیر گذار   به نحو مطلوب باید  استفاده کرد  و برای آن برنامه ریزی انجام داد

وی با اشاره به دو اجرای  موفق آمیز «عقیله العرب» و «قافله عاشقی » از سوی هنرمندان کانون جوانان بسیج شهرستان در سنوات گذشته  به اجرای برنامه ی« قبیله غافل» در آغاز هفته دفاع مقدس در گلزار شهدای این شهرستان اشاره کرد و خواستار حمایت از جامعه هنرمندان این شهرستان شد.

وی به حمایت و پشتیبانی مردم در طول ۸ سال دفاع مقدس  اشاره کرد و افزود : همان طوری که در گذشته مردم همراهی با انقلاب داشتند امروز نیز در جنگ نرم  با همه مشکلاتی که دارند همراه و همگام انقلاب هستند.

حبیبی  پایداری و استواری  انقلاب را ناشی از حمایت قشر محروم جامعه برشمرد و اذعان کرد : با روحیه اعتمادی به نفس و خود آگاهی که در ملت ما  به وجود آمد امروز در بسیاری از عرصه های نانو ، هسته ای ، دفاعی ، داروهای کم یاب ، موشک و … موفقیت های خوبی را برای استقلال کشور  به دست آوردیم .

فرماندار آستانه اشرفیه نیز  دفاع را جز هویت ملت ایران برشمرد  و گفت: در مقابل تمام ابزار وآلات جنگی دشمن و حمایت های شرق و غرب  ، ملت ایران با سلاح اراده ایمان  توانست بر دشمن غلبه کند.

رحیم حیدری با بیان اینکه امروز جنگ تمام شده است ولی دفاع تمام نشده است افزود : دشمن امروز در عرصه های دیگر قصد ضربه زدن به ایران را دارد بنابراین با تمام توان باید برای خدمت به مردم  تلاش کنیم که تااز آرمان های انقلاب و شهدا دفاع مقدس دل سرد نشوند.

وی خواستار همراهی و همکاری نهادها و ادارات در برنامه های هفته دفاع مقدس  دراین شهرستان شد.

در این نشست امین جمالی نویسنده و کارگردان هنری  گوشه ای از نمایش قافله عاشقی را که سال گذشته توسط هنرمندان بسیجی در گلزار شهدای این شهرستان اجرا شده بود برای حاضران در این نشست به نمایش گذاشت.

عکس : محمد اکبری پور

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است