شنبه, ۳۰ تیر ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۸:۴۹ 1,720 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37602

ملت ایران پای سندی که ۳۹ سال پیش‌امضا کردند استوار ایستاده‌اند

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت همیشه درصحنه ایران پای سندی که ۳۹ سال پیش یا عنوان جمهوری اسلامی ایران امضا کردند محکم ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، محمدحسین قربانی، نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی امروز در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندر کیاشهر بابیان اینکه هدایت این نظام به دست کسی سپرده‌شده که امید و توکلش به خداوند متعال است گفت: رمز موفقیت و توسعه این انقلاب به خاطر اقتدا ملت به رهبری است که تمام سیاستمداران جهان او را در شیوه رهبری و مدیریتی بر جامعه اسلامی فردی خبره می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه استقلال ملت در همه ابعاد و عدم وابستگی به شرق و غرب از شاخصه‌های دیگری است که انقلاب اسلامی این مسیر دشوار را با موفقیت پشت سر گذاشته است افزود: قدرت‌های جهان با همه امکانات و ظرفیت‌هایی که دارند ایران را ناقض منافع شوم خود می‌دانند و دشمنی با ما را هیچ‌وقت کنار نخواهند گذاشت.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: منافقان برای اینکه به این مملکت اسلامی و ملت دینی ضربه بزنند از ۳۹ سال پیش از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند و با ترویج خشونت و ترور شخصیت‌های انقلابی و دانشمندان ما سعی در براندازی این نظام را داشتند.

قربانی با اشاره به اینکه همه نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بر آب شد تصریح کرد: رمز موفقیت و پیروزی‌های پی‌درپی انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون خون شهیدان، همراهی ملت و رهبری داهیانه ولایت‌فقیه بوده است.

وی اعلام کرد: ملت بزرگ ایران با همه فشارهای اقتصادی و مشکلات معیشتی همواره پشت سر نظام اسلامی ایستانند و از آرمان‌های امام و شهیدان دفاع کردند؛ مسئولان باید این نعمت را قدر بدانند در مرتفع شدن مشکلات مردم بیش‌ازپیش تلاش کنند.

گزارش : سعید اصغر نژاد

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است

رفتن به نوارابزار