پنج شنبه, ۲۹ شهریور ۱۳۹۷
آخرین اخبار
۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ، ساعت ۱۸:۴۹ 1,738 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :37602

ملت ایران پای سندی که ۳۹ سال پیش‌امضا کردند استوار ایستاده‌اند

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت همیشه درصحنه ایران پای سندی که ۳۹ سال پیش یا عنوان جمهوری اسلامی ایران امضا کردند محکم ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق ، محمدحسین قربانی، نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی امروز در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در بندر کیاشهر بابیان اینکه هدایت این نظام به دست کسی سپرده‌شده که امید و توکلش به خداوند متعال است گفت: رمز موفقیت و توسعه این انقلاب به خاطر اقتدا ملت به رهبری است که تمام سیاستمداران جهان او را در شیوه رهبری و مدیریتی بر جامعه اسلامی فردی خبره می‌دانند.

وی با اشاره به اینکه استقلال ملت در همه ابعاد و عدم وابستگی به شرق و غرب از شاخصه‌های دیگری است که انقلاب اسلامی این مسیر دشوار را با موفقیت پشت سر گذاشته است افزود: قدرت‌های جهان با همه امکانات و ظرفیت‌هایی که دارند ایران را ناقض منافع شوم خود می‌دانند و دشمنی با ما را هیچ‌وقت کنار نخواهند گذاشت.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس شورای اسلامی اذعان داشت: منافقان برای اینکه به این مملکت اسلامی و ملت دینی ضربه بزنند از ۳۹ سال پیش از هیچ تلاشی فروگذار نکرده‌اند و با ترویج خشونت و ترور شخصیت‌های انقلابی و دانشمندان ما سعی در براندازی این نظام را داشتند.

قربانی با اشاره به اینکه همه نقشه‌های دشمنان انقلاب اسلامی نقش بر آب شد تصریح کرد: رمز موفقیت و پیروزی‌های پی‌درپی انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون خون شهیدان، همراهی ملت و رهبری داهیانه ولایت‌فقیه بوده است.

وی اعلام کرد: ملت بزرگ ایران با همه فشارهای اقتصادی و مشکلات معیشتی همواره پشت سر نظام اسلامی ایستانند و از آرمان‌های امام و شهیدان دفاع کردند؛ مسئولان باید این نعمت را قدر بدانند در مرتفع شدن مشکلات مردم بیش‌ازپیش تلاش کنند.

گزارش : سعید اصغر نژاد

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است