دوشنبه, ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
7 ژانویه 2021 ، ساعت 18:49 534 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64205
حمید بدوی، دهیار مرکز دهستان دهکاء

مهمترین مشکل مرکز دهستان دهکاء ،  عدم روکش آسفالت مناسب است

دهیار روستای دهکاء اعلام کرد : مهمترین مشکل مرکز دهستان دهکاء با جمعیت هزار خانواری  موضوع  روکش آسفالت نقاط خطر آفرین در مرکز دهستان دهکا است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حمید بدوی با بیان این که روکش آسفالت مسجد جامع دهکا تا مسجد صاحب الزمان به جهت بار مرده و کیفیت نامناسب آسفالت  از سوی پیمانکار مشکلات عدیده ای ایجاد کرد اظهار کرد : متوقف شدن اجرای  روکش آسفالت  ازسوی پیمانکار جدید برای رفع مشکل  باعث شد که ما تصادفات  شدیدی در این مسیر داشته باشیم که طی یک ماه گذشته منجر به فوت یک نفر نیز شده است.

وی ضمن درخواست از مسئولین فرا دستی شهرستان برای تسریع بخشیدن به اجرای عملیات این خط پروژه  از مسجد جامع تا مسجد صاحب الزمان  به طول ۱هزار ۷۱۰ متر گفت: اجرای رفوش میانی برای اجرای این خط پروژه می تواند در کاهش تصادفات  در مرکز دهستان دهکاء که یک شاهره اصلی ارتباطی به ساحل  است نقش موثری داشته باشد.

دهیار دهکا  با اشاره به راه دسترسی این روستا به ساحل عسکر آباد از طریق احداث یک جاده کمربندی به طول ۳ کیلومتری افزود :    زیر ساخت های این راه دسترسی که مزین به نام شهید  حاج حسین رمضان نژاد   و مصوبه دوره چهارم شوراست  به پایان رسیده و در صورت تحقق اعتبارات لازم از فرماندار و بخشدار بندر کیاشهر درخواست داریم که مقدمات اسفالت این مسیر که نقش موثری در جذب مسافر و گردشگر دارد  یاریگر این دهیار باشند.

حمید بدوی در خصوص   عقب ماندگی دهکاءدر بخش مبلمان شهری اظهار کرد :  ما همه درخواست های خود را  به بخشدار کیاشهر و فرماندار شهرستان  اعلام کردیم و اگر از سوی مدیران فرا دستی شهرستان اعتبارات لازم  برای مرکز این دهستان در نظر گرفته شود به طور حتم   مبلمان شهری و زیبا سازی  مرکز دهستان دهکاء را به نحو احسن پوشش خواهیم داد

 

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است