پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
15 آگوست 2018 ، ساعت 21:52 1,374 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42865
رئیس شورای اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه ؛

موضوعات شورای شهرستان به دور از هرگونه تنش ، پی گیری می شود

رئیس شورای اسلامی شهرستان  آستانه اشرفیه در نشست این شورا گفت: طی یک سال گذشته تلاش شده است تا موضوعات شورای شهرستان به دور از هرگونه  تنش ، با ارتباطات موثر در استانه و کیاشهر و استان  پی گیری شود.

به گزارش جلال شرق  ، علیرضا تربیعی   با اشاره به ۱۳ جلسه در طی یک سال گذشته از سوی هیئت رئیسه شورای شهرستان  اظهار کرد :  جایگاه ما در شورا موقت و زود گذر است و نباید به این سمت و عناوین خود در شورا دل ببندیم  همانطوری که در گذشته از ما عالم تر و داناتر نیز در این سمت بودند و حالا نیستند.

وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم منشاء خیر برای شهرستان و مردم این دیار باشیم افزود :  با تقسیم کارها در بین اعضای شورا  تلاش شده است که موضوعات شهرستان و استان توسط اعضا به گوش مسئولین برسد.

علی اکبری نماینده شورا در استان  با بیان اینکه ما اخلاقاً بر اساس قانون تعهداتی داریم  افزود : تلاش کردم در تمامی جلسات شورا چه در شهرستان و چه در استان حضور مستمر داشته باشم .

وی با بیان اینکه بیش از ۱۰ نشست در طول یک سال با استاندار و معاونین وی در حوزه مختلف داشتیم اظهار کرد :  موضوعات مربوط به توسعه شهرستان  در بخش راه های  اصلی شهرستان   و تصویب پیشنهاد بهره گیری از سرباز آتش نشان در پایگاه های آتش نشانی روستا  از موارد پیشنهادی ما در استان بوده است.

اکبری با اشاره موفقیت پیشنهاد سرباز آتش نشان در تهران  و اجرایی شدن آن در روستاهای استان افزود : شهرستان استانه اشرفیه دارای دو پایگاه آتش نشانی در روستاهای دستک و دهکا دارد که در اینده نزدیک روستای چهارده نیز به این مجموعه افزوده می شود.

وی دلیل طرح استفاده از سرباز آتش نشان را به خاطر کمبود نیروی انسانی و کاهش هزینه های دهیاری ها نام برد  و اظهارامیدواری کرد  با همدلی که بین اعضای شورای شهرستان وجود دارد موضوعات شهرستان با جدیت پی گیری شود.

گفتنی است در انتخابات  هیئت رئیسه  شورای شهرستان  به ترتیب آقایان علی رضا تربیعی  رئیس ، حسن شوقی  نایب رئیس ، علی اکبری  خزانه دار و نماینده شورا در استان ؛ طاهره اجتماعی منشی و سخنگو و نرجس محمد دوست عضو شورا  شدند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است