یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
29 نوامبر 2019 ، ساعت 23:55 268 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56530

نخستین همایش تجلیل از واقفین هلال احمر کشور با حضور خیر برتر گیلانی برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان از نخستین همایش تجلیل از واقفین، مصالحین و واهبین هلال احمر کشور با حضور خیر برتر گیلانی خبرداد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ مهدی ولی پور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: نخستین همایش تجلیل از واقفین، مصالحین و واهبین هلال احمرکشور با حضور خیر برتر گیلانی برگزار شد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان هلال احمر را حلقه اعتماد مردم دانست و گفت: در سال‌های اخیر و از جمله در سیل سال جاری شاهد اعتماد مردمی به هلال‌احمر برای کمک به آسیب‌دیدگان حادثه از طریق هلال‌احمر بوده ایم و به همین دلیل، تصمیم‌گیران و قانون‌گذاران کشور در قانون مدیریت بحران کشور، جمع‌آوری کمک‌های مردمی در حوادث و بحران‌ها را به جمعیت هلال‌احمر سپردند.

ولی پور با معرفی خیر برتر گیلانی در همایش تجلیل از واقفین، مصالحین و واهبین هلال احمرکشور اذعان داشت: محمدکاظم حیدرپور به عنوان واقف برتر از استان گیلان در این همایش حضور یافتند.

ساخت و تجهیز مرکز توانبخشی و کار درمانی شهرستان رودسر از اقدامات شاخص خیر گیلانی

مهدی ولی پور ضمن اشاره به خدمات خیر برتر گیلانی خاطرنشان کرد: ساخت و تجهیز مرکز توانبخشی شهرستان رودسر جهت خدمات کاردرمانی و ارائه خدمات فیزیوتراپی با تجهیزات روز دنیا با زیربنای ۱۰۰۰ متر مربع یکی از اقدامات شاخص محمدکاظم حیدرپور است.

گفتنی است: ساخت مسجد و سه مدرسه در گیلان و سایر استان ها، تجهیز مرکز دیالیز شهرستان رودسر و مرکز نگهداری از معلولین امام رضا(ع) از دیگر اقدامات شاخص محمدکاظم حیدرپور خیر برتر گیلانی است.

انتهای پیام/

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است