یکشنبه, ۵ خرداد ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۹ اسفند ۱۳۹۷ ، ساعت ۰۹:۴۳ 571 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :48274

نشست ساماندهی مسافر کاشانه شهرستان آستانه اشرفیه برگزارشد+ تصاویر

جلسه ساماندهی مسافر کاشانه  آستانه اشرفیه در سالن جلسات فرمانداری با حضورفرماندار ، رئیس اماکن فرماندهی انتظامی گیلان، دهیاران و شوراهای اسلامی با محوریت فرماندهی انتظامی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جلال شرق ، در این نشست فرماندهی انتظامی گیلان به  لزوم ساماندهی خانه های مسافر در استانه اشرفیه  تاکید کرد و گفت: اگر بخواهیم میزبان خوبی برای مسافرین باشیم باید در ایجاد و ارتقای امنیت تلاش کنیم .

سرهنگ روشن قلب خاطر نشان کرد : تعدادی از مسافر نما که در پوشش مسافر افعال مجرمانه انجام می دهند و جرائم خشن انجام می دهند که باید رصد شوند.

این مقام انتظامی از همه دارندگان مسافر کاشانه ها خواست تا قبل از پذیرش مسافر حتما واحد خود را به سامانه مربوطه متصل کنند  تا چنانچه افرادی سابقه دار قصد داشته باشند در پوشش مسافر در یکی از مسافر کاشانه های سطح شهرستان اقامت کند با ثبت مشخصات قطعا توسط پلیس رصد خواهد شد و دارنده مسافر کاشانه از مسئولیت بعدی مبرا خواهد شد .

روشن قلب خاطر نشان کرد : برای اینکه همه مسافر خانه ها را در رصد پلیس قرار گیرند احتیاج به سازکاری داریم که نیازمند همکاری همه دهیاران و شوراهای اسلامی است.

فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه از دهیاران و شوراهای اسلامی روستا خواست برای ارتقای امنیت روستای خود سازکار ساماندهی مسافرکاشانه ها روستاهای خود را  لحاظ کنند تا ضریب امنیت در روستاهای خود را بالا ببرند.

رئیس اماکن انتظامی استان گیلان  نیز در این جلسه بر لزوم اتصال همه مسافر کاشانه ها به سامانه پلیس تاکید کرد و گفت: در تولید امنیت ، پلیس بدون همیاری و تعامل مردم با آن  ، موفق نخواهد بود.

سرهنگ محمد زاده  ضمن تشریح کامل در خصوص رصد مسافرکاشانه ها از راه اندازی نرم افزار اتصال مسافر کاشانه ها به سامانه پلیس بر روی گوشی های  اندروید خبر داد  .

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه اتصال مسافر کاشانه ها به سامانه مربوطه را به مثابه بیمه برای خودرو تشبیه کرد و بر لزوم آن تاکید کرد .

رحیم حیدری افزود : اعتماد و آرامش مطلوب همه انسانهاست و آنسان علاقه مند به تنفس در سایه آرامش است و نیروی انتظامی حامی امنیت و آرامش جامعه است .

وی با بیان اینکه وقتی پلیس در کنار ماست احساس آرامش می کنیم خاطر نشان کرد : شفاف سازی اقامتی مسافران می تواند در ایجاد آرامش جامعه کمک موثری داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آستانه اشرفیه  از اداره گردشگری و همه افرادی که در این بخش  فعالیت دارند خواست تا با پلیس همکاری لازم را به عمل آورند

در پایان فرماندهان نیروی انتظامی حاضر در نشست به سوالات مطرح شده پاسخ دادند.

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است