دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۰ دی ۱۳۹۶ ، ساعت ۲۰:۲۳ 1,775 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36170
با حضور مدیر کل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان در شهرداری آستانه‌اشرفیه؛

نشست کارگروه استضعاف برای تسریع در واگذاری زمین‌های بنیادی موردبررسی قرار گرفت

با حضور مدیر کل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان در شهرداری آستانه‌اشرفیه نشست کارگروه استضعاف برای تسریع در واگذاری اسناد زمین‌های بنیادی موردبررسی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق   ، دکتر عبدالرضا سلیمانی ضمن تبریک به مدیرکل جدید بنیاد مستضعفان گیلان گزارشی از روند اقدامات و هماهنگی‌های انجام‌گرفته با مهندس سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان ارائه کرد.

شهردار آستانه‌اشرفیه به ادامه روند تشکیل پرونده متقاضیان سند بنیادی تا دهه فجر به مرز ۱۰۰۰ پرونده اشاره کرد و گفت: تاکنون ۷۱۰ پرونده در شهرداری تشکیل‌شده است که از این تعداد ۶۲۰ پرونده در کارگروه مورد تأیید قرارگرفته است.

دکتر سلیمانی در ادامه به معافیت‌های اولیه برای ۵۳۰ پرونده در کارگروه اشاره کرد و افزود: تاکنون ۳۰۰ پرونده آماده ارسال به بنیاد جانبازان شده است و ۹۰ پرونده هم در نشست بعدی در کارگروه موردبررسی قرار می‌گیرد.

شهردار آستانه‌اشرفیه با اشاره به نقشه‌برداری ۴۵۰ قطعه زمین بنیادی اظهار کرد: با توجه به همکاری بنیاد، فرمانداری، امام‌جمعه و تشکیل دفتر بنیاد در شهرداری آستانه‌اشرفیه بهترین زمان برای افرادی است که برای دریافت سند تک‌برگی همراه تخفیف‌های ویژه بهره‌مند شوند

وی با اشاره به پروژه پل تا پل که بخشی از زمین‌های این پروژه در اختیار بنیاد مستضعفان است خاطرنشان کرد: شهرداری آستانه‌اشرفیه همه نوع همکاری‌های لازم را برای تغییر کاربری زمین‌های بنیاد انجام خواهد داد.

در این دیدار مدیر کل سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان ضمن تشکر از شهردار آستانه‌اشرفیه نسبت به ارائه گزارش جامع گفت: با توجه به عدم آشنایی این‌جانب با اقدامات انجام‌گرفته از سوی گروه استضعاف در این شهرستان، گزارش‌های ارائه‌شده از سوی شهردار برای من بسیار ارزشمند بوده است.

مهندس جوکار حضور خود را بازدید میدانی از مراحل تشکیل پرونده‌های مردمی در شهرداری آستانه‌اشرفیه نام برد و هدف بنیاد مستضعفان را کمک به مردم و محرومین منطقه برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: با واگذاری اسناد به مردم تلاش می‌شود که دیگر مردم دغدغه دریافت اسناد زمین‌های بنیادی را نداشته باشند تا از مزایای آن بهره‌مند شوند

گفتنی است مدیرکل بنیاد مستضعفان به همراه دکتر سلیمانی با حضور در فرمانداری آستانه‌اشرفیه با مهندس رحیم حیدری فرماندار این شهرستان دیدار و مسائل مختلف واگذاری زمین‌های بنیادی در کارگروه استضعاف را موردبررسی و تبادل‌نظر قراردادند.

در این دیدار فرماندار آستانه اشرفیه گفت : از مجموعه بنیاد مستضعفان کمال تشکر را دارم بابت زحماتی که در راستای محرومیت زدایی در جامعه با این حرکت بسیار زیبا و خداپسندانه پیگیر سند دار شدن املاک این قشر ضعیف جامعه هستند ، این بحث دادن سند به مردم باعث می شود که افراد مالک، شاد می شوند و روح امید و نشاط در آنها دمیده می شود و از اینکه می بینند نظام بفکرشان است بسیار بسیار و بیش از پیش به نظام جمهوری اسلامی ایران دلگرم می شوند .

مهندس حیدری در ادامه افزود : ان شاالله هر چه زودتر تحویل سند مالکیت به افراد به اتمام برسد تا برق شادی و نشاط و امید را در چشمان مردم مستضعف ببینیم که تسریع در این کار از باقیات وصالحات ماندگار خواهد بود .

مهندس جوکار مدیر کل جدید سازمان اموال و املاک بنیاد مستضعفان گیلان نیز در این دیدار گفت : مسیر و خط و مشی من با شما یکی است و هدفمان نیز یکی می باشد .

جوکار در ادامه گفت : طبق فرمایشات مقام معظم رهبری و دستور جناب آقای سعیدی کیاء استضعاف زدایی از وظایف ماست و محرومیت زدایی کنیم ، تاجایی که در توان بنده هست همراهی خواهم نمود .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است