دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱ آبان ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۱:۴۵ 181 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :44993

نشست کارگروه انتخاب مداحان اربعین حسینی آستانه اشرفیه برگزارشد

چهارمین جلسه کارشناسی اربعین حسینی عصر امروز با حضور دست اندرکاران مراسم در دفتر هیات امنای آستان مقدس حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دراین نشست برنامه ویدئویی تعدادی از مداحان معرفی شده از سوی کانون مداحان شهرستان مورد بازبینی  اعضای کارگروه  اولیه قرار گرفت.

رئیس شورای هیات های مذهبی شهرستان با اعلام اینکه از ۱۳ نفر لیست معرفی شده توسط کانون مداحان سه نفر اعلام انصراف داشته و هفت نفر نیز تاکنون مداحی شان ضبط گردیده است گفت:  ضبط مداحی سایر عزیزان تا  روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و مجموعه مداحی های ضبط شده روز شنبه در کار گروه ویژه ای بررسی و براساس مصادیق تعیین شده انتخاب وبه آنان اعلام خواهد شد
رئیس شورای هیات های مذهبی با ابراز تاسف از اینکه در لیست معرفی شده توسط کانون مداحان فقط نام یکنفر از پیشکسوتان به چشم می خورد اظهار کرد:ما هم تاکید داریم تا هرسال از وجود چهره های جدید و جوان بهره مند شویم اما پیرغلامان و پیشکسوتان مداحی شهرمان نیز نباید به فراموشی یا مورد بی مهری قرار گیرند.

داداشی در پایان اظهارامیدواری کرد مصادیق تعیین شده در کار گروه ویژه مورد بررسی دقیق قرار گرفته و افراد شایسته  برای مداحی در اربعین انتخاب شوند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است