دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱ خرداد ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۷:۳۵ 483 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :50346
در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه مطرح شد؛

نشست کتابخوان ویژه نویسندگان و فعالان حوزه فرهنگی با اصحاب رسانه برگزار می شود

در نشست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آستانه اشرفیه که در سالن فرمانداری این شهر برگزارشد پنج پیشنهاد انجمن کتابخانه های عمومی شهرهای استانه و بندر کیاشهر  مورد بررسی و تصویب قرار گرفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، رئیس انجمن کتابخانه های عمومی آستانه اشرفیه با توجه به برنامه ها و فرصت های کتابخانه های عمومی خواستار تشکیل کمیته بررسی از سوی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان برای تبادل نظر با کارشناسان کتابخانه های عمومی استان شد.

رقیه زرگری با اشاره به در پیش بودن جشنواره ملی کتابخوانی رضوی و اهمیت همکاری سازمان ها خواستارمساعدت در  اطلاع رسانی درون شهری جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی شهرداری های آستانه و بندر کیاشهر از طریق چاپ بنر و تلویزیون شهری شد

وی با اشاره به ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه گفت: نشست کتابخوان ویژه نویسندگان و فعالان حوزه فرهنگی با حضور فرماندار ، اعضای انجمن و اصحاب رسانه  در شهرستان آستانه اشرفیه برگزار می شود.

راه اندازی بخش نسخ خطی کتابخانه عمومی اهل البیت  و تکمیل طرح توسعه کتابخانه عمومی ۲۲ بهمن کیاشهر و افزایش سهم بودجه در کمیته برنامه ریزی از دیگر پیشنهادهای  این نشست بود

هم چنین به منظور ارج نهادن به مفاخر فرهنگی ، تاریخی ، مذهبی  ، ملی ، محلی ، منطقه ای و ترغیب  و توشیق خیرین به احداث کتابخانه های عمومی و جلوگیری از انتخاب اسامی تکرای ، کتابخانه عمومی امام علی ( ع ) دهستان چهارده  به کتابخانه آیت الله محمد علی مدرس چهاردهی تغییر  یافت.

در این نشست شهرداران آستانه و بندر کیاشهر در خصوص آخرین اقدامات حوزه مدیریت خود از جمله اجرای مصوبات گذشته و پرداخت نیم درصد گزارشی را ارائه دادند.

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است