سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۴:۳۴ 1,033 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49467
با پایان یافتن مسابقات انتخابی تیم ملی در مجموعه گردشگری مسرور ،

نفرات برتر مسابقات انتخابی تیم ملی فوتبال رومیزکشور مشخص شدند+ تصاویر

مسابقات انتخابی تیم ملی   فوتبال رومیزجمهوری اسلام یایران جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا که به مدت دو روز در گردشگری مسرور واقع در عسکر آباد دهستان دهکاء بخش بندر کیاشهر  بپایان رسید و نفرات برگزیده جهت آمادگی بیشتر انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از تهران ، گیلان ، زنجان ، استان مرکزی ، اصفهان ، خراسان رضوی ، فارس ، استان البرز و آذربایجان غربی و به صورت دوره ای برگزارشد  و۱۰ نفراز منتخبین به همراه پنج عضو دیگر تیم ملی  جهت آمادگی بیشتر به اردوی تیم ملی راه یافتند.

رئیس کمیته فوتبال رو میز گیلان با اشاره به سطح کیفی این مسابقات و با اعلام اینکه بهترین بازیکنان فوتبال رومیز کشور حضور داتند افزود : این دوره از مسابقات به صورت ۵ گل و به صورت دو حذفی برگزار شد به طوریک نفر نخست این مسابقات برای رسیدن به مقام قهرمانی ۱۹ بازی را انجام داده است

احمد رضا بخشی زاده ادامه داد: آقایان علی شیر محمدی  از زنجان ، عماد عزیزی اصفهان ، امید رحمانی مشهد ، وحید چایچی تهران ، میلاد عباسی رشت، محسن حاجی محمدی بوکان ، علی اصغر نعیمی تهران ، امیر حسین مطیعی تهران ، علیرضا رزاقی زنجان ، امیر سرافرازی تهران ، محمد امین روحانی تهران ، سید حسین عرب سعدی شیراز ، سبحان مداحی اراک ، امید عبدی و کریم اسدی از تهران  به اردوی تیم ملی فوتبال رو میز جمهوری اسلامی ایران معرفی شدند.

وی ادامه داد: این افراد پس از دو دوره اردوی ۱۰ تا ۱۵ روزه  نفرات برتر جهت اعزام به مسابقات جهانی اسپانیا که در تیرماه برگزار می شود معرفی خواهند شد .

وی با بیان اینکه این دوره از مسابقات زیر نظر کمیته فوتبال رو میز گیلان و دبیر لیگ کشور و با مساعدت مجموعه گردشگر مسرور در عسکر آباد دهستان دهکاء بخش بندر کیاشهر برگزار شده است اظهار کرد : این دوره از مسابقات پس از دو دوره رنکینگ تیم ملی  در اراک و البرز  و از بین ۱۰۰نفر شرکت کننده ۳۰نفری که از رنکینگ بالاتری برخوردار بودند به این دوره از مسابقات دعوت شدند که در ۴ و ۵ اردیبهشت با حضور ۲۰ نفر از منتخبین برگزار و بپایان رسید.

مدیر مجموعه گردشگری مسرور  نیز در باره برگزاری و حمایت از برگزاری این دوره از مسابقات گفت: یکی از شاخص ها و هدف  گردشگری مسرور  حمایت از جوانانی است که  در قالب تیم های ورزشی برای استان گیلان و کشور افتخار آفرینی می کنند.

سرکار خانم سودابه مسرور با بیان اینکه خود یک ورزشکار بوده و شرایط امروز جامعه را با توجه به عدم توانایی مالی بعضی از تیم های کم طرفدار جامعه  درک می کند افزود : هدف از برگزاری فوتبال رو میز در این مجموعه  ، حمایت از جوانانی است که برای رسیدن به قله های آرزوی خود تلاش می کنند و ما خواستیم در این راه سهمی داشته باشیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است