سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۳۱ تیر ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۳:۱۱ 565 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :52591
رئیس ستاد  باز آفرینی شهری شهرستان آستانه اشرفیه ؛

نقش ادارات و نهادها در ستاد باز آفرینی سمبولیک نیست

رئیس ستاد باز آفرینی شهری شهرستان آستانه اشرفیه در نشست با روسای کارگروه های ستاد شهرستانی  باز آفرینی شهری  گفت: نقش ادارات و نهادها در ستاد باز آفرینی سمبولیک نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه با اشاره به حرکت جهت دار ستاد باز آفرینی شهرستان و نقش ادرات و نهادها در این ستاد اظهار کرد : روسای ادارات باید در این نشست ها با حضور فعال خود و طرح مباحث کارشناسی دغدغه های خود را مطرح  و کارگروه های خود را بیش از گذشته فعالتر کنند.

رحیم حیدری خواستار دریافت گزارش های کارگروه از سوی دبیرخانه  ستاد شد و افزود :  هر اتفاقی که در کارگروه ها در حوزه های مختلف عمرانی ، بهداشت ، محیط زیست و.. در حال وقوع است مستند سازی شود تا اگر  در بخش زیر ساخت ها کاری در کارگروه ها انجام  شد نسبت به سازگاری مجموعه کارها ، ارزیابی درستی داشته باشیم .

  • ما اجازه نمیدهیم در یک روز تعطیل برای هواخوری بیاید و بعد بگویند می خواهیم در مجموعه شیلات کاری کنیم

نماینده عالی دولت در خصوص پروژه احداث باغ موزه شیلات بندر کیاشهر گفت: من در باره مجموعه شیلات متاسفم که بعد از خرابی های صد ساله بیایند بگویند ما می خواهیم در این مجموعه کاری انجام دهیم .  این در واقع  وهن شهرستان است تا دیدند شهرستان می خواهد یک کاری را انجام دهند آنها بیایند یک کاری را شروع کنند و بعد هم هیچ کاری را انجام ندهند و بروند .

حیدری تاکید کرد : ما اجازه نمی دهیم که بیایند و در مجموعه شیلات  یک دستی بزنند وبعد  رها کنند و بروند پی کارشان و تخریب  مجموعه را بیشتر کنند.

وی با بیان اینکه شهرستان دارای برنامه است و بر اسا س آن برنامه ،  ما نامه ای به ریاست جمهور نوشتیم و همزمان با حضور مجموعه هیئت دولت در شهرستان افزود :  رئیس جمهور نامه  شهرستان را به آقای حجتی وزیر جهاد کشاورزی  ارجاع دادند  که در مورد انتقال مالکیت و یا حق استفاده از آن مجموعه  به شهرداری اقدام کنند

حیدری ادامه داد: اینکه یک شرکت مادر تخصصی  بیاید در یک روز تعطیل برای هوا خوری  و بعد هم بگوئید من می خواهم اینجا کار ی انجام بدهم  معنا دار نیست زیرا اگر می خواستند نگه داری کنند و کاری انجام دهند  در پی این سالها انجام می دادند که آنجا ، به یک بیغوله وخراب تبدیل نشود.

حیدری از شهردار کیاشهر درخواست کرد که یک نفر را مامور پیگیری کار ها کند  تا  به نتیجه برسد.

در این نشست ۷ پروژه شهرداری آستانه اشرفیه در باره مرمت و بهسازی آرامگاه دکتر معین ، احداث بوستان تاکسی ، فرش موزائیک بازار جلالیه شماره یک ، بهسازی خیابان امام خمینی  ، ساماندهی و مکانیزاسیون جمع آوری زباله های شهری ، احداث پارک سالمندان و کم توانان ، روکش آسفالت خیابان آیت الله وحید   و موضوع پروژه احداث باغ موزه شیلات کیاشهر مورد بحث کارشناسی قرار گرفت و هریک از روسای  کمیته کالبدی ستاد باز آفرینی فضاهای شهری شهرستان آستانه اشرفیه دیدگاه ها خود را بیان کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است