شنبه, ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
3 اکتبر 2015 ، ساعت 15:29 885 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3837
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

نقش پلیس در ابعاد مختلف امنیت اجتماعی ستودنی است

فرماندار آستانه‌اشرفیه صبح امروز در جمع کارکنان نیروی انتظامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی گفت: نقش پلیس در ابعاد مختلف امنیت اجتماعی ستودنی است.

به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان نیروی انتظامی را سربازانی گمنام، خاموش، پرتلاش، و با دغدغه در راستای حفظ امنیت جامعه برشمرد و گفت: شاخصه‌ی ارتقای امنیت ملی که آخرین حد نیاز انسانی را در جامعه مدیریت می‌کند نقش پلیس در این امنیت خود را نشان می‌دهد.
نماینده عای دولت با اشاره به کاهش غریق در سواحل این شهرستان و اهتمام نیروی انتظامی در این عرصه اظهار کرد: نیروی انتظامی این شهرستان ضمن برقراری امنیت و ارائه‌ی ۴۰ نوع خدمت به مردم از ۳ شهرستان برتر استان در حوزه‌ی امنیت اجتماعی است.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به سخنان رهبر انقلاب در جمع کارکنان نیروی دریایی در نوشهر اشاره کرد و گفت: تلنگر و غرش رهبر انقلاب به جهان و آل سعود ناشی از، مشروعیت و مقبولیت نظام بر پایه‌ی قرآن و مردم و همراهی سربازانی است که در سراسر ایران در خط مقدم مبارزه با استکبار هستند.
وی تصریح کرد: هر کلام و رفتاری که به امنیت جامعه ضرر برساند و به نفع دشمن باشد ازنظر مردم و جامعه منافع استکباری را تأمین کرده‌ایم.

IMG_7138
دادستان آستانه‌اشرفیه نیز با اشاره به دو عید قربان و غدیر و حادثه‌ی منا گفت: اگرچه اعیاد ملی ما با اتفاقی که در منا افتاد تلخ شد ولی عید ولایت را نباید به هیچ‌گاه فراموش کنیم.
علی راشد مقوله‌ی امنیت همه‌ی کشورها و حکومت هارا حتی از نان شب افراد جامعه مهم‌تر دانست و افزود: دغدغه‌ی همه حکومت‌ها امنیت است زیرا صحت و سلامتی با آسایش جامعه قرین است.
دادستان عمومی و انقلاب اسلامی آستانه‌اشرفیه به وقایع کشورهای سوریه، عراق و یمن اشاره کرد و خاطرنشان کرد: به برکت رهبری ایران اسلامی بعد از دوران دفاع مقدس از چنان جایگاه امنیتی برخوردار است که نمونه است.
راشد بابیان این‌که ما نمی‌توانیم صحبت از امنیت بکنیم ولی جایگاه نیروی انتظامی را نادیده بگیریم و یادآور شد: بخش عظیمی از امنیت مرزهای کشور علاوه بر امنیت و آسایش جامعه بر عهده‌ی نیروی انتظامی است که شهدایی را هم تقدیم نظام و انقلاب کرده است.
وی به تأثیر گزاری امنیت در حوزه‌ی اقتصاد، سیاست و… پرداخت و افزود: اگر ناامنی در یک جامعه باشد سرمایه گذار اندوخته‌های خود را به دیگر کشورها انتقال خواهد داد.

IMG_7096 IMG_7094 IMG_7080 IMG_7070 IMG_7074 IMG_7076 IMG_7079 IMG_7067

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است