یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
12 فوریه 2021 ، ساعت 10:01 444 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :64662

نمایشگاه «همکلاسی آسمانی» در آستانه اشرفیه به کارخود پایان داد

نمایشگاه همکلاسی آسمانی با موضوع دفاع مقدس و انقلاب اسلامی ایران  در صحن حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف برگزارشده بود بعد از ۴ روز برپایی این نمایشگاه  به کارخود پایان داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، دبیر نمایشگاه  « همکلاسی آسمانی » هدف برگزاری این نمایشگاه را معرفی ۴۳شهید دانش آموز شهرستان  آستانه اشرفیه عنوان کرد و گفت: در این نمایشگاه ،  توصیه شهدا به دانش آموزان با معرفی دستاوردهای انقلاب ،معرفی طرح شهید دانش آموز بهنام محمدی  که در حال حاضر در یکی از مدارس شهرستان درحال برگزاری است و معرفی اولین شهیده دانش آموز گیلان اولین بانوی شهید انقلاب را در غرفه اول ورودی نمایشگاه درمعرض دید علاقه مندان قرار گرفت.

وی همچنین با اظهار به اینکه از آنجا که رسانه و فضای مجازی در زندگی امروز نقش جدایی ناپذیر برای همه مخصوصا نوجوانان دارند اظهارکرد: غرفه دوم تماشاخانه طراحی شده است  که بصورت فیلم در این غرفه شهید و شهیده دانش آموز به بازدید کنندگان معرفی می شود.

دبیر نمایشگاه« همکلاسی آسمانی »ادامه داد:   غرفه سوم ، ثبت تعهد دانش آموزان با شهدا است و دانش آموزان با عنوان بهنام محمدی امروز و سلیمانی فردا تعهد نامه ای با عنوان بهنام محمدی امروز و سلیمانی فردا را نگارش و امضا می کنند. .

لازم به ذکر است در آخر نمایشگاه دانش آموزان بازدید کننده با ماکت شهید بهنام محمدی یک عکس یادگاری می گیرند ودر آلبوم نمایشگاه همکلاسی آسمانی ثبت می شود.

عکس و گزارش هما اکبری

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است