شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 نوامبر 2015 ، ساعت 21:02 1,953 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6543

نمایش فیلم آموزشی خیلی دور ، خیلی دورتر کارگر در جشنواره رشدآستانه اشرفیه

نمایش فیلم آموزشی خیلی دور ، خیلی دورتر  اثر علیرضا کارگر  در جشنواره رشد آستانه اشرفیه  برای دانش آموزان این شهرستان در کانون فرهنگی و تربیتی الزهرا به نمایش گذاشته شد.

علیر ضا کارگر درباره فیلمش به خبرنگار جلال شرق گفت: فیلم مستند علمی آموزشی خیلی دور خیلی دورتر که زمان آن ۳۰ دقیقه است، تلاش میکند در قالب داستانی مستند روش ساخت زاویه یاب(اسطرلاب) و نحوه استفاده از آن را به دانش آموزان به ویژه دانش آموزان متوسطه اول آموزش دهد.

وی افزود : این فیلم از آنجا آغاز می شود که ماهان دانش آموز سال نهم با اضطراب در انتظار ورود معلم علوم به مدرسه است تا در مورد تحقیق خود درباره اسطرلاب بگوید …

مدیر آموزش و پرورش آستانه اشرفیه با بیان اینکه در جشنواره فیلم رشد  ۶۷ فیلم آموزشی برای دانش آموزان به نمایش گذاشته می شود افزود : نمایش این فیلم ها  می تواند در تفهیم مسایل آموزشی و پژوهشی بسیار موثر باشد .

photo_2015-11-17_20-53-16 photo_2015-11-17_20-53-21

اسماعیل همایونی به ضرورت پژوهشی علمی در بین فرهنگیان این شهرستان اشاره کرد و اظهار کرد : کار ارزشمند همکار فرهنگی ما علیرضا کارگر  و تلاش ایشان برای نوع آوری و ابداع برای تفهیم مباحث کتاب به دانش آموزان و جدیت ایشان برای  تولید فیلم های رشد باید سرلوحه دیگر همکاران ما قرار گیرد تا فضای علمی و آموزشی این شهرستان  روند رو به رشدی  داشته باشد.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، تهیه کننده و کارگردان  فیلم  خیلی دور ، خیلی دورتر علیرضا کارگر قوی بازو جلالی  است، که توسط حسن بلوری و حامد امیدی تصویربرداری شده است، ماهان غلامی، علیرضا محسنی و علیرضا کارگر و جمعی از دانش آموزان دبیرستان نمونه دولتی شهید آتش پوش آستانه اشرفیه در این فیلم ایفای نقش می کنند. فیلم خیلی دور خیلی دورتر باهمکاری اداره آموزش و پرورش و مدیریت این اداره(آقای اسماعیل همایونی کیسمی ) ساخته شده است.

فیلم خیلی دور ، خیلی دورتر پس از کسب رتبه برتر در گیلان ، به مرحله پایانی مسابقات فیلم رشد  کشوری که از ۲۶ تا ۲۸ آبان ماه در تهران برگزار می شود راه یافته است و سال گذشته نیز فیلم آموزشی علیرضا کارگر حائژ رتبه دو کشوری و کسب دیپلم افتخار جشنواره رشد شده بود.

photo_2015-11-17_20-53-34 photo_2015-11-17_20-53-49 photo_2015-11-17_20-53-56

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است