یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
11 آگوست 2019 ، ساعت 16:16 234 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53362
به پاس دلاور مردی های ایثارگران دوران دفاع مقدس؛

نکو داشت پیشکسوتان عرصه جهاد ومقاومت در آستانه اشرفیه برگزار می شود

به پاس دلاور مردی های ایثارگران در ۸سال دوران دفاع مقدس؛ نکو داشت پیشکسوتان عرصه جهاد ومقاومت شهرستان آستانه اشرفیه برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ فرماندار آستانه اشرفیه در نشست هماهنگی اعضای ستاد نکوداشت پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت شهرستان گفت: تجلیل از دلاور مردهای پیش کسوتان عرصه جهاد و مقاومت ؛تجلیل از ملت ایثارگر ایران در ۸سال دفاع مقدس است.
رحیم حیدری با بیان اینکه در همه جوامع دفاع از سرزمین مورد احترام ملت هاست افزود:دفاع مقدس ایرانیان از این زوایه متفاوت تر از دیگر دفاع های ملل دنیاست که در ایران همه اقشار مختلف اعم از نانوا ؛رفتگر ؛تراشکار؛معلم و دانش آموز و…پای در عرصه جهاد گذاشته بودند.
وی با اشاره به توطئه سردمداران استکبار برای شکست ملت ایران و اضمحلال انقلاب اظهار داشت:همه غرب و شرق یکپارچه به میدان آمدند تا انقلابی که هیچ نیروی منظم و یک پارچه ای نداشت و فاقد تحهیزات لازم و کافی برای دفاع بود به شکست بکشانند.
فرماندار آستانه خواستار تشکیل کمیته ها برای هرچه باشکوه تر برگزاری نکو داشت پیشکسوتان عرصه جهاد و مقاومت در ۲۹محرم الحرام شد.
در این نشست سرهنگ پاسدار عباس صفرپور گفت: کسانی بودند که در دوران دفاع مقدس بسیار تلاش و جانفشانی کردند و زحمت زیادی کشیدندو دیده نشدندو گمنام هستند.
جانشین فرماندهی سپاه ناحیه آستانه ضمن تبیین اهداف برگزاری نکو داشت از پیشکسوتان ایثارگر افزود:تمام تلاش ستاد براین است که بتوانیم نکو داشتی در خور شان آنان برگزار کنیم تا به نوعی از آنان قدر دانی شود.
در این نشست اسماعیل غفوری به نمایندگی از هیئت رزمندگان و دیگر اعضا به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است