شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
8 سپتامبر 2015 ، ساعت 21:41 691 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2428
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست با خبرنگاران :

نگاه مسئولین به رسانه‌ها باید به‌عنوان یک فرصت باشد

امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه در نشست هم‌اندیشی با رسانه‌های این شهرستان گفت: مسئولین باید رسانه‌ها را به‌عنوان یک فرصت بنگرند.
به گزارش جلال شرق ، حجت‌الاسلام دکتر محمد ساجدی بابیان این‌که تکثر و تنوع رسانه ها برای ما مطلوب است اظهار داشت : با کثرت می‌توان به وحدت رسید و باید در حول یک محور مشترک حرکت کنیم و به ظرفیت‌های موجود نگاه درستی داشته باشیم و آن را به‌جای فرصت ، یک تهدید مشاهده نکنیم .
وی به مشکلات فرهنگی جامعه و شهرستان اشاره کرد و افزود : برای حل ازهم‌گسیختگی فرهنگی که ناشی ازهم‌گسیختگی آدم‌هاست هر میزان آن را ترمیم کنیم باید به یک مرکز تعادل برسیم و این مرکز تعادل باید یک منبع الهام‌بخش برای مسئولین باشد.
امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه رسالت خود را بر پایه منویات رهبری در حکمی که به‌عنوان امام‌جمعه برایش ابلاغ کردند عنوان کرد و خاطرنشان کرد : امام‌جمعه متعلق به همه افراد با سلایق مختلف سیاسی است و حول محور اتحاد مردم با هر نوع تفکر عمل می‌کند.
وی مشارکت تمام طیف‌های سیاسی شهر را در ارتقای شهرستان به‌عنوان یک سیاست محوری خود اعلام کرد و ادامه داد: نباید مسائل سلیقه‌ای و فردی باعث شود تا سیاست راهبردی ما که همان وحدت جامعه است تحت شعاع قرار بگیرد.
دکتر ساجدی خواستار نشست مستمر با موضوعات محوری با رسانه‌ها شد و اظهار داشت : دیدگاه‌های بیان‌شده در این نشست که بیشتر یک دغدغه فرهنگی اصحاب رسانه بود می‌تواند مسیر بهتری را برای تعامل و بهره‌مندی و پلی برای بیان خواسته‌های مردم باشد.
در این نشست هم‌اندیشی علیرضا کارگر قوی‌بازو خبرنگار صداوسیما ، مرتضی لطفی نژاد خبرنگار خبرگزاری فارس ، مهر ، آریا ومدیرمسئول پایگاه خبری جلال شرق ، ابراهیم افشاری خبرنگار تسنیم و مدیرمسئول آستان خبر درباره حوزه‌های خبری مربوط به رسانه‌ها و سیاست‌های متفاوت هر رسانه در انتخاب محتوایی گزارش‌های خبری ، عدم مکان مناسب برای پایگاه‌های خبری شهرستان ، چشم‌انداز زودگذر مدیریت شهری به مسائل ، تقابل بجای تعامل در بعضی از ادارات ، نگاه بعضی از مدیران به رسانه‌های جمعی به‌عنوان ابزار برای دستگاه مربوط ، عدم یک برنامه جامع کوتاه ‌مدت و بلندمدت از سوی مدیران شهرستان در مناسبت‌های سالانه ، پوشش اخبار نماز جمعه مطالبی را بیان کردند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است