یکشنبه, ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
آخرین اخبار
5 اکتبر 2019 ، ساعت 21:42 816 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :55118
فرمانده نیروی انتظامی آستانه اشرفیه ؛

نیروی انتظامی ؛ مامن و جایگاه امن برای مردم است

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آستانه اشرفیه در جمع نماز گزاران مسجد جامع این شهرستان  گفت : نیروی انتظامی مأمن و جایگاه امن برای مردم است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،  سرهنگ عیسی روشن قلب نیروی انتظامی را نماد اقتدار کشور نام برد و با بیان اینکه نقش مردم در تولید امنیت اجتماعی بی بدیل و انکار ناپذیر است اظهار کرد : فلسفه نیروی انتظامی خدمت به مردم است و مردم ؛ محور خدمات دهی نیروی انتظامی می باشند و نقش مهمی در ماموریت های نیروی انتظامی دارند.

وی افزود : امروز چهره پلیس نزد مردم از جایگاه ارزشمندی برخوردار است و به تعبیر رهبر معظم انقلاب کارکنان ناجا نزد مردم عزیز هستند و این موضوع بار معنوی پلیس را سنگین تر می کند.

این مقام انتظامی در آستانه اشرفیه ادامه داد: داشتن امنیت و آرامش از مهمترین دغدغه های انسان در طول تاریخ بشریت بوده است و در نظام جمهوری اسلامی بر تن کردن لباس خدمت نیروی انتظامی یک امانت سنگین و مهم است.

 

روشن قلب  افزود :  پلیس به عنوان یک نیروی انقلابی، پاسداری از دستاوردهای نظام و انقلاب اسلامی را وظیفه خود می داند و خود را خدمتگزار مردم می داند و در برقراری امنیت اجتماعی و اخلاقی نیز بسیار جدی است و رضایت مردم مهمترین بازتاب عملکرد پلیس است.

هم چنین روشن قلب در دیدار فرمانده و مدیران  نیروی انتظامی  با امام جمعه آستانه اشرفیه ضمن تشکر از حمایت های همه جانبه امام جمعه از نیروی انتظامی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی در ۴۰ سال عمر پر برکت جمهوری اسلامی در راستای اهداف انقلاب حرکت کرده و منشاء خدمات بسیاری بوده است

فرمانده انتظامی آستانه‌اشرفیه در ادامه اظهار کرد : رفتار شایسته ماموران انتظامی ،  اعتماد مردم به پلیس را افزایش می دهد و اقتدار پلیس در سایه تعالی رفتار کارکنان تحقق پیدا می کند.

سرهنگ روشن‌قلب در پایان به فرمایشات مقام معظم رهبری که ناجا را مظهر حاکمیت جمهوری اسلامی ایران دانستند اشاره کرد و بیان داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نیروی انتظامی مسئولیت و وظیفه ما را برای خدمت رسانی به مردم و حفظ اقتدار نظام جمهوری اسلامی دو چندان می کند
امام جمعه شهرستان آستانه‌اشرفیه نیز  با بیان اینکه نیروی انتظامی حمایت مردم را پشتوانه ماموریت های خود می داند  اضافه گفت: هفته ناجا فرصتی است تا مردم در جریان عملکرد و زحمات نیروی انتظامی قرار بگیرند.

انتهای پیام

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است