سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۲:۳۷ 418 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49894

هدف غایی استکبار جهانی ، فروپاشی نظام اسلامی است

فرمانده سپاه پاسداران  آستانه اشرفیه ، درنشست ستاد بزرگداشت سوم خرداد و ارتحال حضرت امام ( ره )؛ گفت: هدف غایی استکبار جهانی ، فروپاشی نظام اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،در این نشست فرمانده سپاه ضمن تشریح ابعاد مختلف حماسه سوم خرداد ضمن تشریح برنامه های این نهاد انقلابی در سوم خرداد از برگزاری همایش رزمندگان شرکت کننده در عملیات آزاد سازی خرمشهر در این شهرستان خبرداد.

سرهنگ پاسدار حسن حبیبی  هدف غایی استکبار جهانی را فروپاشی نظام اسلامی برشمرد  و تحمیل جنگ ۸ ساله را در راستای همین سیاست های خصمانه دشمن با انقلاب برشمرد.

وی با اشاره به نقش بی بدیل بسیج  در آزاد سازی خرمشهر بیان کرد : جامعه ما نیازمند تفکر و نگاه دهه پنجاه در جامعه است  آن نگاهی که حماسه سوم خرداد را خلق کرد و استکبار را به زانو در آورد.

فرماندار آستانه اشرفیه  با اشاره به  ایجادموانع ایذایی متعدد دشمن برای حفظ خرمشهر افزود : آزاد سازی خرمشهر ، با معادلات زمینی قابل اجرا نبود ، امدادهای غیبی همراه  با رشادت رزمندگان باعث شد که خرمشهر در سوم خرداد ۶۱ بعد از ۲۰ ماه اشغال از دست بعثی ها آزاد شود و به آغوش وطن برگردد.

رحیم حیدری با بیان اینکه دشمن غدار امروز بار دیگر به منطقه آمده است  خاطر نشان کرد  : اگر امروز استکبار بسرکردگی امریکا مستقیم خود پای در میدان جنگ گذاشته   امروز ایران اسلامی برخلاف سال ۵۸ از توان بازدارندگی بسیار بالایی برای دفاع از خود برخوردار است.

وی  مردم را توان بالقوه نیروهای مسلح و سازمان یافته کشور برشمرد که در پیشاپیش مسئولین و در کنار نظام برای صیانت از دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی همچنان استوار در برابر دشمن ایستاده اند.

فرماندار  آستانه اشرفیه  به ضرورت آشنایی نسل سوم و چهارم با دوران دفاع مقدس بویژه آزادی سازی خرمشهر پرداخت  و از همه کسانی که در دوران دفاع مقدس حضور داشتند و جنگ را درک کردند در خواست کرد ایثار و رشادت های آن دوران را به نسل های جوان انتقال دهند.

فرماندار آستانه اشرفیه با اشاره به فرا رسیدن سالروز رحلت حضرت امام ( ره ) گفت: امام در زمانی که هیچ تاثیری گذاری از دین در جامعه وجود نداشت قیام کرد  و با انقلاب اسلامی  تمام معادلات دنیا را برهم زد.

وی افزود : ما نیازمند آن هستیم که سیره و سلوک امام را به نسل جوان خود انتقال دهیم  تا جوانان ما با پیروی از سیره امام  بتوانند در جامعه خود موثر باشند.

مقام عالی دولت در شهرستان به اهمیت فرا رسیدن روز قدس نیز اشاره کرد  و این روز را روز نماد مستضعفان در مقابل مستکبران عالم نام برد.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است