دوشنبه, ۵ فروردین ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۳ خرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۶:۲۹ 1,076 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :40768

هر جا رهبری حکیمانه و حضور مردمی با هم گره بخورند دستاورد و موفقیت نصیب می شود

فرماندار آستانه اشرفیه به مناسبت فرا رسیدن  ۳ خرداد گفت: هر جا رهبری حکیمانه و حضور مردمی با هم گره بخورند دستاورد و موفقیت نصیب می شود

به گزارش جلال شرق ،  فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ، به مناسبت فرا رسیدن سوم خرداد در پیامی سالروز آزادسازی خرمشهر را گرامی داشت .

متن پیام فرماندار آستانه اشرفیه به شرح زیر می باشد :

سوم خرداد ۱۳۶۱ ، دغدغه و تشویش مردم سراسر کشور اعم از پیر و جوان ، زن و مرد، فرهنگی ، کشاورز ، بازاری ، معمم ، مکلا و … در لحظات نبرد و دعای آنان برای پیروزی عزیزانشان در جبهه های نبرد حق و باطل اثر کرد و حاصلش خبر آزادی خرمشهربود و مردم به دنبال خبر این پیروزی اشک های شادی و شعف خود را نثار روح شهدای حماسه‌آفرین صحنه‌های شورانگیز این نبرد کردند.

فتح خرمشهر، هم در تاریخ جنگ ایران و عراق از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و هم در تبلور این نکته که هر جا رهبری حکیمانه و حضور مردمی با هم گره بخورند دستاورد و موفقیت نصیب می شود.

یادم می آید که در آن روزها در تابلوهایی در مبادی خرمشهر جمعیت آن شهر را سی و شش میلیون اعلام می کردند و این یعنی همه مردم کشور خرمشهری بودند. برای شهدای آن حماسه بزرگ آرزوی علو درجات الهی دارم و برای جانبازان و رزمندگان آن نبرد سرنوشت ساز آرزوی توقیق می کنم.

از خداوند بزرگ خواهانم که آن روحیه همدلی و همراهی در سایه رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری برای عبور از پیچ های مهم پیش رو استمرار یابد تا شاهد موفقیت در عرصه های مختلف باشیم.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است