چهارشنبه, ۵ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ، ساعت ۱۱:۵۴ 554 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49182
فرماندار  آستانه اشرفیه

هر گونه اخلال در آرامش مردم ، حرکت در مسیر دشمنان نظام و انقلاب است.

به مناسبت گرامیداشت هفته بنیاد مسکن،  فرماندار  آستانه اشرفیه در نشست ببا مدیر و کارکنان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان آستانه اشرفیه گفت: هر گونه حرکت در جهت اخلال در آرامش مردم حرکت در مسیر دشمنان نظام و انقلاب هست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ؛ مهندس حیدری ضمن تبریک هفته بنیاد مسکن، مجموعه اقدامات این نهاد در شهرستان را رضایتبخش اعلام کرد و گفت: به واسطه ی اهمیت رسالت این بنیاد، بلافاصله پس از پیروزی انقلاب اسلامی حضرت امام (ره) دستور به تاسیس آن دادند و نهادی برخاسته از انقلاب را در خدمت مردم شریف این کشور درآوردند.

فرماندار شهرستان آستانه اشرفیه ادامه داد: مهمترین رسالت بنیاد مسکن فراهم ساختن شرایط مطلوب زندگی برای روستاییان است، به نحوی که مردم احساس لذت بخشی از زندگی در روستا داشته باشند. این شرایط است که می تواند باعث ماندگاری روستانشینان  در روستا بشود و تا حدودی معضل حاشیه نشینی را کنترل کرد.

وی در این راستا افزود : اجرای طرح هادی، بازنگری طرح های هادی در مناطق فاقد آن و کمک های بلاعوض به روستاییان به شما کمک می کند تا در جهت جلب رضایتمندی بیشتر مردم گام های موثری برداشته شود.

حیدری با اشاره به ماهیت تولیدی کارهای روستایی گفت: کارهای روستایی ماهیت تولیدی دارد و می تواند سبب اشتغالزایی مردم شود.  لذا پایه و اساس توسعه هر جامعه روستانشینی و تولید است و بنیاد مسکن جدا از مسایل فنی و استحکام ساختمانها به عنوان پشتیبان تولید ایفای نقش میکند و سیاستگذاری در این حوزه به پیشرفت جامعه کمک می کند.

نماینده عالی دولت در شهرستان به جمع حاضر توصیه کرد : در انجام امورات محوله تنها درگیر مسایل روزمره نشده و برای رسیدن به موفقیت پیش بینی، مطالعه و انجام درست و به موقع کارها را در سرلوحه اقدامات خود قرار دهید. در این صورت می توانید برای رسیدن به اهداف خود با تسلط بیشتری گام بردارید.

حیدری در پایان بیان داشت : آرامش موجود در شهرستان حاصل تلاش و همگرایی مسئولان با یکدیگر  و انجام امور مردم هست و البته خود مردم نقش ویژه ای دارند وهر گونه حرکت در جهت اخلال در آرامش مردم حرکت در مسیر دشمنان نظام و انقلاب هست.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است