- جلال شرق - http://jalaleshargh.ir -

هلال احمر یک نهادمردمی است که در جامعه خوش درخشیده است

عضو اجرایی هلال احمر آستانه اشرفیه در همایش تجلیل از اعضای داوطلبان و منتخبین هلال احمر شهرستان استانه اشرفیه گفت: هلال احمر یک نهادمردمی  است که در جامعه خوش درخشیده است

به گزارش جلال شرق ، حسین داداشی  هدف از برپایی این همایش را ،بهانه ای برای  تقدیر از زحمات داوطلبان و منتخبین شعبه جمعیت هلال احمر برشمرد و اظهار کرد ک هرحادثه و اتفاق غیر مترقبه و حوادث طبیعی  که در جامعه به وقوع می پیوندد اولین جرقه ای که در ذهن متبلور می شود امداد و کمک رسانی هلال احمر است.

وی افزود : هلال احمر با توجه به ظرفیت ها وبا پتانسیل های لازم  در تمام حوادث حضور می رساند  و شورای اجرایی هلال احمرشهرستان  پیشنهاد انجمن خیرین متشکل از بازاریان ، متخصصین  و نیروهای ماهر و داوطلب را داده  تا بتوانیم این عزیزان  بخشی از وقت و تخصص خود را در اختیار هلال احمر قرار دهند.

داداشی با بیان اینکه ایجاد انجمن خیرین هلال احمر می تواند در توسعه خدمت رسانی نقش بسزایی داشته باشد خواستار حمایت مسئولین شهرستان برای شکیل گیری این انجمن  شد تا این نشست سر آغاز یک حرکت مردمی در این شهرستان باشد.

گفتنی است اجرای یک سرود توسط دانش آموزان طرح دادرس ، نمایش دو کلیپ از خدمات هلال احمر آستانه به زلزله زدگان کرمانشاه و نوع کمک به مردم  و تجلیل از دانش آموزان طرح دادرس و داوطلبان برتر  از برنامه های این همایش بود.

هم چنین از مدیر مسئول سایت خبری تحلیلی جلال شرق  به عنوان خبرنگار و داوطلب برتر جمعیت هلال احمرشهرستان   در پوشش اخبار این جمعیت در سطح استان و شهرستان  با اهدای لوح  تقدیر به عمل آمد.