دوشنبه, ۵ اسفند ۱۳۹۸
آخرین اخبار
16 آوریل 2019 ، ساعت 21:31 995 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :49213
به مناسبت هفته جوان و سلامت ،

همایش ازدواج سالم  در دانشگاه های آستانه اشرفیه برگزار می شود  

در نشست ساماندهی امورجوانان شهرستان آستانه اشرفیه اعلام شد که به مناسبت هفته جوان و سلامت ، همایش ازدواج سالم   در دانشگاه های آستانه اشرفیه  برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه در این نشست با توجه به آسیب های روبرو جوان در جامعه گفت: یکی از راه سنجیدن آسیب های اجتماعی جوان ، مصاحبت و نشست رودر رو با آنان و شنیدن نیازهای آنان است.

رحیم حیدری با بیان اینکه با شناسایی آسیب ها و برنامه ریزی روی نقاط ضعف و تقویت نقاط مثبت می توان جوانان را قرنطینه کرد افزود : غنی سازی اوقات جوان و نوجوان اگر با برنامه ریزی دقیق همره باشد تا جوان و نوجوان ما آسیب نبیند همه ما در واقع برنده واقعی  هستیم .

وی خواستار داشتن برنامه کوتاه مدت و بلند مدت در پروسه های شش ماهه و یک ساله شد و بیان کرد : هماهنگی با دانشگاه ها و آموزش و پرورش و ارتباط با جوانان در این دو نهاد نیازمند برنامه ریزی منطبق بر نیازهای جوان است.

در این نشست فاطمه قاسمی  رئیس اداره ورزش جوانان به تشریح برنامه های این اداره در این هفته پرداخت و در باره تفاهم نامه وزارت ورزش و جوانان با صندوق کار آفرین و ایجاد اشتغال در بین جوانان ورزشکار مطالبی بیان کرد.

همایش تجلیل از منتخبین زهرا شناسی ، همایش تجلیل از برگزیدگان مختلف عرصه های فرهنگی ، هنری و ورزشی ، برپائی نمایشگاه دانش آموزان جوان در هنرستان ۱۷ شهریور  ، برگزاری همایش ازدواج سالم و ایجاد پایگاه سلامت در دانشگاه ها از دیگر موضوعاتی است که در این هفته اجرا می شود.

عکس : پارسا ذرعی

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است