پنج شنبه, ۷ اسفند ۱۳۹۹
آخرین اخبار
22 آگوست 2016 ، ساعت 10:17 1,929 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :19876

همایش استانی تشکل های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی برگزارشد

مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان از برگزاری همایش استانی تشکل های اجتماعی و اقتصاد مقاومتی در این استان خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش در جلسه هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد با اشاره به نقش تشکل های اجتماعی در جامعه برگزاری این همایش را در مسیر چگونگی استفاده از ظرفیت این تشکلها در اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
وی اظهار داشت: در این همایش علاوه بر طرح مباحث مربوط به همکاری بین دستگاههای اجرایی با تشکل های اجتماعی با توجه به ماموریت های دستگاههای دولتی در ارائه خدمات به جامعه کارگاه های توانمندسازی نیز برگزار می شود.
وی گفت : در این کارگاهها آشنایی تشکل های اجتماعی با مباحث حقوقی و همچنین چگونگی حضور در اقتصاد مقاوتی ارائه و به شرکت کنندگان گواهی حضور اهدا می شود.
وی یادآور شد: شرکت در کارگاه های آموزشی و دریافت گواهی حضور در ارزیابی عملکرد تشکل های اجتماعی و ارائه مشوق های مختلف برای این سازمانها تاثیرگذاراست.
وی برگزاری این همایش را روز پنجشنبه چهارم شهریور ماه عنوان کرد که باهمکاری و میزبانی کمیته امداد امام خمینی استان گیلان در اردوگاه این نهاد درچابکسر برگزار می شود.
وی با اشاره به اینکه باید بتوانیم با برنامه ریزی از ظرفیت تشکل های اجتماعی بهره مندی مناسبی داشته باشیم بر ضرورت برنامه ریزی دستگاههای اجرایی در این زمینه تاکید کرد.
وی همچنین یادآور شد : برای تمامی دستگاههای صادرکننده مجوز تشکل های اجتماعی برای معرفی تشکل های تحت پوشش آنان دعوتنامه صادر شده است.
وی گفت: کلیه تشکلهای علاقمند برای حضور در این همایش می توانند به دبیرخانه سازمانهای مردم نهاد در اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری مراجعه نمایند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است