پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
17 آوریل 2018 ، ساعت 21:33 1,628 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :39579

همایش تجلیل از برترین های َآموزش و پرورش و خیرین در آستانه اشرفیه برگزار می شود

در نشست شورای آموزش و پرورش اعلام شد که همزمان با نزدیک شدن به هفته معلم  و در کنار تجلیل از مقام معلم ، همایش تچلیل از برترین های آموزش و پرورش و خیرّان در این شهرستان برگزار می شود.

به گزارش جلال شرق ، مدیر آموزش و پرورش آستانه اشرفیه در نشست شورای آموزش و پرورش این شهرستان با بیان این خبر اعلام کرد : در ۸ اردیبشهت ماه همایشی به منظور تجلیل از دانش آموزان برتر مسابقات فرهنگی و هنری ، علمی و برترین های کنکور و دانشگاه ها  به همراه جمعی از معلمان برتر در بخش اجرای شیوه های نوین تدریس  برگزار می شود.

محمد رضا سیرتی با بیان اینکه در سال گذشته ۳۶ نفر از فرهنگیان این شهرستان بازنشسته شده اند اظهار کرد : با توجه به بازنشستگی این عزیزان تاکنون مبلغ ۳۰ میلیارد ریال از مطالبات و پاداش این قشر زحمت کش پرداخت نشده است .

معاون مالی و اداری  آموزش و پرورش نیز از افزایش ۸۱ درصدی اسکان مسافران نوروزی در سال ۹۷ خبر داد و افزود : با برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد  اسکان مدیریت آموزش و پرورش در نوروز ۹۷ تعداد ۱۶ آموزشگاه با تعداد ۱۵۷ کلاس که از این تعداد ۶۳کلاس در درجه «الف »و بقیه در درجه «ب » جهت اسکان مهمانان نوروزی تجهیز گردید که اکثر مدارس درجه الف از مدارس نوساز شهر بودند.
وی افزود : فعالیت اسکان از تاریخ ۲۸ اسفند ۹۶ تا ۱۲ فروردین ۹۷ ادامه داشت که در این مدت ۷هزار و ۳۵۷نفر در قالب یک هزار و ۳۳۳خانوار پذیرش شدند .
ناظری میزان در آمدهای حاصل از اسکان مسافران نوروزی را مبلغ ۲۸۰میلیون ریال نام برد که از این مقدار مبلغ ۲۱۴ میلیون ریال از طریق کارت خوان و مبلغ ۶۶ میلیون ریال به صورت پرداخت فیش به حساب خزانه اری کل واریز شده است.
معاون مالی و اداری آموزش و پرورش آستانه اشرفیه با بیان اینکه در طول دوره فعالیت اسکان بازرسی و ارزیابی اداره کل از روند پذیرش مهمانان و مدارس تحت پوشش بازدید به عمل آوردند افزود : در طول اسکان بازدید نماینده شهرستان ، فرماندار ، بخشدار و مدیربا برنامه ریزی های صورت گرفته در ستاد  اسکان مدیریت آموزش و پرورش در نوروز ۹۷ تعداد ۱۶ آموزشگاه با تعداد ۱۵۷ کلاس که از این تعداد ۶۳کلاس در درجه «الف »و بقیه در درجه «ب » جهت اسکان مهمانان نوروزی تجهیز گردید که اکثر مدارس درجه الف از مدارس نوساز شهر بودند.

در ادامه این نشست گزارشی از روند عملیاتی شدن  ۸۷ مصوبه شورای آموزش و پرورش در سال ۹۶ در ۱۰ جلسه  شورای آموزش و پرورش ، تصویب ضوابط مالی مدارس ، بررسی و حل بعضی از مصوبات معطل مانده شورای آموزش و پرورش ، دستور العمل جذب کمک های مردمی و… از سوی اعضا مطرح شد.

در ادامه این نشست فرماندار آستانه اشرفیه ضمن تقدیر از مجموعه آموزش و پرورش در باره اسکان مسافران نوروزی  و بعضی از دیدگاه های ارائه شده مطالبی را بیان کرد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است