سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۸ مهر ۱۳۹۷ ، ساعت ۱۹:۴۴ 1,519 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :44594

همایش پلیس ، امنیت و اصناف در آستانه اشرفیه برگزارشد.

به مناسبت هفته نیروی انتظامی همایش پلیس ، امنیت و اصناف در  سالن اجتماعات فرمانداری آستانه اشرفیه برگزارشد

به گزارش جلال شرق ، فرماندار آستانه اشرفیه  در این همایش ، بازاریان را دشمن شناسان خوبی در جامعه  نام برد   و گفت: اصناف و بازاریان جامعه ما  ، بسیار هوشیار و آگاه به  مسایل روز جامعه  بوده و هرگز فریب دشمن را در جنگ اقتصادی  نخواهند خورد

رحیم حیدری قدرت مردمی را بهترین پشتوانه نظام در مقابله با توطئه دشمن برشمرد و اظهار کرد : مردم ایران و گروه های سیاسی و جناحی با همه تضارب آرا و اندیشه های مختلف  در منافع ملی و مقابله با دسیسه های دشمن  یک پارچه و واحد عمل می کنند  و در راه مبارزه و تحقق  آرمان های  انقلاب و نظام خود پایداری  می ورزند.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان آستانه اشرفیه نیز  به نقش انکار ناپذیر بازاریان در پشتیبانی از شکل گیری انقلاب پرداخت  و گفت: اصناف در عصر حاضر نیز  نقش بی بدیلی را در ارتقا وی امنیت اجتماعی بر عهده دارند.

محمد رضا حامیان افزود :  بیش از ۶ هزار واحد صنفی  شهرستان آستانه اشرفیه  و بندر کیاشهر   می توانند در تامین امنیت شهرستان و نوار ساحلی و حتی استان نقش ارزنده ای  در همکاری با نیروی انتظامی داشته باشند.

وی  با بیان اینکه پلیس همواره به دنبال جلب اعتماد مردم است  و مردم سرمایه اجتماعی پلیس می باشند اظهار کرد :  امروز پلیس در ویترین شیشه ای  قرار گرفته است که مردم بتوانند بر آن نظارت داشته باشند  و در کنار آن نیز به دنبال ارتقا ی سرمایه های اجتماعی خود باشند.

در ادامه پس از سخنان کوتاه فرماندهی نیروی انتظامی و رئیس اتاق اصناف شهرستان و  اهدای لوح تقدیر به روسای اتحادیه های صنفی  شهرستان آستانه اشرفیه ،  جمعی از نیروهای خدوم  ناجای شهرستان نیز مورد تقدیر قرار گرفتند.

عکس : محمد اکبری پور

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است