پنج شنبه, ۱ مهر ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 ژانویه 2018 ، ساعت 18:02 1,934 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :36862
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

همدلی و هماهنگی از رموز موفقیت مدیران شهرستان است

فرماندار آستانه اشرفیه به هنگام بازدید از ادارات خدمات دهنده در برف اخیر این شهرستان گفت: همدلی و هماهنگی از رموز موفقیت مدیران شهرستان است

 

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، در این بازدید که شهردار و رئیس شورای شهر مهندس رحیم حیدری را همراهی می‌کردند با حضور در اداره توزیع برق و بیمارستان کوثر از اقدامات انجام‌گرفته طی ۲۴ ساعت گذشته در امور برق و بیمارستانی مطلع شدند.

شهردار آستانه‌اشرفیه ضمن تقدیر از مردم و شهروندان برای همکاری با شهرداری و پارک حداقل خودرو در سطح خیابان اصلی شهر گفت: مردم و شهروندان به این باور رسیدند که با تلاش‌های خادمین آن‌ها در مدیریت بحران شهری هیچ‌گونه خللی در کار وزندگی آن‌ها از ریزش برف ایجاد نخواهد شد.

دکتر عبدالرضا سلیمانی افزود: از آغازین ساعت ریزش برف در شهر آستانه‌اشرفیه با حضور تمام گروه‌های فعال و ساماندهی شده در مدیریت بحران شهرداری نسبت به پاک‌سازی معابر و خیابان‌های اصلی اقدام کردیم و هم چنان این آمادگی راداریم در صورت ازدیاد و ریزش برف بیشتر نیز اقدام کنیم.

وی ادامه داد: شهروندان ما امروزه برف را به‌عنوان یک نشاط اجتماعی در نظر می‌گیرند و الحمدالله حتی ما یک مورد از شکوائیه یا گزارش مردمی به شهرداری نرسیده است و حتی خواستار بارش برف بیشتر برای برگزاری مسابقات اجتماعی مانند آدم‌برفی و.. شدند.

فرماندار آستانه‌اشرفیه نیز ضمن تقدیر از تلاش‌های همه دوایر و مسئولین شهرستان که با برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته توانستند کمترین مشکل را در شهرستان داشته باشیم گفت: همان‌طوری که مدیریت شهری در حال انجام‌وظیفه بود در روستاها نیز بخشداران و دهیاران در تلاش بودند تا مردم ساکن روستا با هیچ نوع مشکلی مواجه نشوند.

رحیم حیدری، همدلی و هماهنگی را از رموز موفقیت مدیران شهرستان برشمرد و اظهار کرد: از اینکه مردم در آرامش و نشاط اجتماعی به سر ببرند نیازمند پشتکار و برنامه‌ریزی در امور خدماتی و رفاهی در زمان بروز بحران و حوادث غیرمترقبه است که الحمدالله این اتحاد و هارمونی در شهرستان وجود دارد.

گفتنی است در بازدید میدانی فرماندار از سطح خدمات ارائه‌شده از سوی مدیریت بحران ، در یک حرکت نمادین  در سطح خیابان های اصلی این شهر ، نسبت به خانه‌تکانی درختان از برف انباشته‌شده اقدام کردند.

تصاویر زیر توسط محمد اکبری پور ثبت و ضبط شده است

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است