دوشنبه, ۳ تیر ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ، ساعت ۲۲:۴۵ 1,430 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :42502
فرماندار آستانه اشرفیه :

همه مسئولین با همت و جدیت خود سعی می کنند که مردم آسیب نبینند.

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست شورای اداری این شهرستان گفت: همه مسئولین شهرستان ،  با همت و جدیت خود باید سعی کنند  که مردم آسیب نبینند.

به گزارش جلال شرق ، مهندی رحیم حیدری  با اشاره به گزارش رئیس جهاد کشاورزی به برداشت  محصول برنج از شالیزارهای این شهرستان پرداخت و افزود : با توجه به کمبود آب زراعی در سال جاری  همه مسئولین شهرستان  با همت و جدیت خود سعی کردند که مردم آسیب نبینند.

وی  با بیان اینکه همه امور کارهایی اجرایی باید بر اساس تدابیر لازم قبل از به وجود آمدن مشکل برای مردم باشد اظهار کرد : باید به گفته های  مردم برای رفع مشکلات توجه کرد و در رفع  آنان برنامه ریزی کرد.

نماینده عالی دولت در شهرستان  به اولویت بندی در بخش های مختلف آب ، برق ، گاز ، راه و… پرداخت و افزود :   مدیران ادارات ما دیگر برای مراجعات مردمی   برنامه ریزی زمانی انجام نمی دهند بلکه  در همان روز تلاش می کنند   که اگر بازدیدی است یا هر موضوعی آن را برطرف کنند.

حیدری گفت: از مدیران شهرستان انتظار داریم در شرایط فعلی   قدم های محکمتری را برای مردم بردارند  و با مدیریت زمان در حوزه محل مدیریت خود ، ارباب و رجوع احساس نکنند که در پیچ و خم کارهای اداری گم شده اند.

وی به استقلال نظر و رای مدیران شهرستان اشاره کرد و گفت:  در استقلال مدیران شهرستان ، هم اولویت بندی مسائل مربوط به  مردم و هم پی گیری امور آنها در دستور کار قرار دارد.

در این نشست جمعی از مدیران در حوزه مدیریت خود گزارشی را ارائه دادند.

عکس : محمد اکبری پور

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است