یکشنبه, ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 می 2016 ، ساعت 21:12 435 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15431

هیات رئیسه شعب پانزده‌گانه مجلس دهم را بشناسید/ تابش، جلالی، نعمتی،‌کواکبیان و کوهکن درصف رئیسان

هیات رئیسه هر یک از شعب پانزده‌گانه مجلس دهم ازطرف اعضای شعب انتخاب شدند. این شعب بررسی اعتبارنامه منتخبان مجلس دهم را در دستورکار دارند.

به گزارش جلال شرق به نقل از خبر آنلاین امروز اولین جلسه دوره دهم مجلس شورای اسلامی تشکیل شد و در همین جلسه منتخبان مردم پس از ادای سوگند، به قید قرعه در پانزده شعبه تقسیم شدند. عصر امروز این شعب تشکیل جلسه دادند و اولین دستورکار آنها انتخاب هیات رئیسه شعب بود.

هیات رئیسه پانزده شعبه مجلس دهم و همچنین سایر اعضای شعب را می توانید در جدول زیر ببینید:

 

شماره شعبه رئیس شعبه نایب رئیسان شعبه سخنگوی شعبه دبیرهای شعبه سایر نمایندگان حاضر در شعبه
اول محمدرضا تابش صدیف بدری و سیدکاظم دلخوش محمدقسیم عثمانی ناهید تاج‌الدین و محمد محمودی سیدمهدی مقدسی، حسین نیازآذری، فرهاد فلاحتی، ژرژیک آبرامیان، محمدصادق حسنی، محمد خالدی، محسن علیجانی، مهرداد لاهوتی، سیدعلاءالدین خادم، بشیر خالقی، سیدمحمدجواد ابطحی، مجید ناصری نژاد، مسعود پزشکیان
دوم کاظم جلالی سیدهادی بهادری و داوود محمدی محمدباقر عبادی کرم علی اسدی و محمد حسینی محمد دهقانی، علی اکبر کریمی، محمدجواد فتحی، احمد حمزه، محمدرضا پورابراهیمی، شهروز برزگر، مجتبی ذوالنوری، غلامرضا حیدری، عین الله شریف پور، حبیب الله دهمرده، عزیز اکبریان، عباسعلی پوربافرانی، نورمحمد تربتی نژاد
سوم

اسدالله عباسی

 

نصرالله پژمان‌فر و شادمهر کاظم‌زاده سیدمصطفی ذوالقدر عامر کعبی و علی کاظمی نظر افضلی،  علی بختچی، سیامک مره صدق، سید حسین نقوی حسینی، عباس پاپی زاده، حشمت الله فلاحت پیشه، سیدعلی ادیانی، جبار کوچکی نژاد، شکور پورحسین، عبدالکریم حسین زاده، یعقوب شیریاری، حسینعلی حاجی، سهراب گیلانی
چهارم مصطفی کواکبیان شمس الله شریعت نژاد و محمود شکری سیدکمال آلدین شهریاری فاطمه سعیدی و علی گل مرادی داریوش اسماعیلی، ولی الله نانواکناری، علی قربانی، بهروز بنیادی، علی محمد مرادی، عبدالغفور ایران نژاد، سیدراضی نوری، کمال دهقانی، محمدحسین حسین زاده، عبدالله سامری، غلامعلی جعفرزاده، اسفندیار اختیاری، محمدباسط درازهی
پنجم محسن کوهکن سلمان خدادادی و هدایت‌الله خادمی غلام محمد زارعی منصور مرادی و مرتضی خاتمی احمدعلی کیخواه، محمدابراهیم رضایی، علی بختیار، ولی ملکی، علی‌عسگر زاهدی، حمدالله کریمی، حسن خسته بند، محمدمهدی برومندی، ابوالفضل ابوترابی، محمدرضا امیرحسن خانی، علی لاریجانی، سیداحسن علوی، سیدحمزه امینی
ششم هادی قوامی جلیل مختار و حمید گرمابی هاجر چنارانی یحیی کمالی‌پور و اقبال محمدیان همایون یوسفی، ابولفضل سروش، سیدناصر موسوی، حمیدرضا حاجی بابایی، محمود صادقی، حسین مقصودی، رضا شیران، سیدجواد ساداتی نژاد، علی یارمحمدی، محمدرضا صباغیان، محمد آشوری تازیانی، فریدون احمدی، غلامرضا شرفی
هفتم علیرضا محجوب فرید موسوی و همایون هاشمی محسن بیگلری شهاب نادری و نبی هزارجریبی الله یار ملک شاهی، مهدی شیخ، داوود محمدی فرزند مراد، محمدمهدی افتخاری، سیدحمیدرضا کاظمی، رامین نورقلی پور، احمد علیرضابیگی، محمدرضا نجفی، منوچهر جمالی، سیدامیرحسین قاضی زاده هاشمی، احمد سالک، محمد عزیزی، محمدباقر سعادت
هشتم غلامرضا تاجگردون رحیم زارع و جلال محمودزاده فاطمه ذوالقدر

 

مهدی فرشادان و محمد فیضی کارن خانلری، فریده اولادقباد، نادر قاضی پور، محمدرضا بادامچی،  محمدمهدی زاهدی، محمدعلی وکیلی، بهرام پارسایی، اسدالله قره خانی، ولی داداشی، حسن بهرام نیا، جواد کاظم نسب، حبیب الله کشتزر، قرجه طیار
نهم حسن سلیمانی قاسم احمدی لاشکی و یونانن بت کلیا قلی الله قلی زاده  معصومه آقاپور علی شاهی و عبدالله رضیان فرهاد تجری، حسن لطفی، عزت الله یوسفیان، مسعود گودرزی، جمشید جعفرپور، قلی الله قلی زاده، ذبیح نیک فر، جواد کریمی قدوسی، رضا علیزاده، محمدحسین قربانی، احد آزادی خواه، محمد قمی،  عبدالرضا مصری، اصغر سلیمی
دهم علاءالدین بروجردی حسن نوروزی و علی نجفی هادی شوشتری محمد نعیم امینی فر و سید حمایت میرزاده علیرضا رحیمی، حمیدرضا فولادگر، کوروش کرم پور، علی نوبخت، حسینعلی شهریاری، روح الله بابایی، سلام امینی، محمد بیراندوی، علی بختیاری، حسین امیری خامکانی، فریدون حسنوند، حسین رضازاده، حبیب الله نیکزادی
یازدهم بهروز نعمتی عباس گودرزی و عدل هاشمی پور سکینه الماسی محمدرضا منصوری و رضا کریمی رضا انصاری، محمدرضا ملکشاهی راد، علی اسماعیلی، عبدالله حاتمیان، احمد همتی، اردشیر نوریان، محمدعلی پورمختار، حمید بنایی، علی کرد، محمدمهدی مفتح، علیرضا ابراهیمی، طیبه سیاوشی شاه عنایتی، عبدالرضا هاشم زایی
دوازدهم جهانبخش محبی‌نیا محمد وحدتی و سیدصادق طباطبایی نژاد محمد خدابخشی زهرا سعیدی و یوسف داوودی روح الله حضرت پور، عبدالرضا عزیزی، شهباز حسن پور، سیدتقی کبیری، جلال میرزایی، محمد دامادی، سیداحسان قاضی زاده، سیدحمیده زرآبادی، علی محمد شاعری، سیدابوالفضل موسوی، رمضانعلی سبحانی فر، جلیل رحیمی، محمود نگهبان سلامی
سیزدهم سیدجواد حسینی‌کیا اصغر مسعودی و ضیاء الله اعزازی ملکی سید حسن حسینی علی رستمیان و سمیه محمودی علی ساری، سیدفاطمه حسینی، محمدرضا عارف، سعید باستانی، پروانه سلحشوری، احمد مازنی، سیدقاسم جاسمی، سیدمحسن علوی، غلامرضا کاتب، مرتضی صفاری نطنزی، احمد مرادی، محمد کاظمی
چهاردم اکبر رنجبرزاده محمد جواد کولیوند و پروانه مافی  خدیجه ربیعی رسول خضری و حسین هاشمی فردین فرمند، عبدالحمید خدری، علی اصغر یوسف نژاد، علی اکبری فرزند علی اکبر، حیدرعلی عابدی، محمد حسن نژاد، ابوالفضل حسن بیگی، سهیلا جلودارزاده، شهرام کوسه غراوی، احمد صفری، فرج الله رجبی، علی ابراهیمی
پانزدهم احمد امیرآبادی فراهانی سیدحسین افضلی و اکبر ترکی امیر خجسته قاسم صائبی و احمد بیگدلی علی مطهری، علی اکبری فرزند فتحعلی، احمد انارکی محمدی، محمود بهمنی، محمدجواد جمالی، مسعود رضایی، محمدرضا رضایی، بهمن طاهرخانی، الیاس حضرتی، علیرضا سلیمی، مجید کیان پور، قاسم میرزایی

همچنین شعب پانزده گانه امروز هر کدام یکی از اعضایشان را برای عضویت در کمیسیون آیین نامه داخلی و عضو دیگری را برای عضویت در کمیسیون تحقیق انتخاب کردند که اسامی آنها به شرح زیر است:

 

شماره شعبه عضو کمیسیون تحقیق عضو کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس
اول سیدمهدی مقدسی مهرداد بائوج لاهوتی
دوم محمدرضا پورابراهیمی محمد دهقان
سوم پورحسینی پاپی زاده
چهارم ابوالفضل ابوترابی احمدعلی کیخا
پنجم اسماعیل شهریاری غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی
ششم محمود صادقی رضا شیران
هفتم مهدی شیخ محمود عزیزی
هشتم بهرام پارسایی محمدعلی وکیلی
نهم فرهاد تجری عزت الله یوسفیان ملا
دهم حسین رضازاده علیرضا رحیمی
یازدهم محمد علی پورمختار محمد مهدی مفتح
دوازدهم سید ابوالفضل موسوی شهبازحسن پور بیگلری
سیزدهم محمد کاظمی غلامرضا کاتب
چهاردهم پروانه مافی علی اصغر یوسف نژاد
پانزدهم جمالی اکبری

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است