سه شنبه, ۵ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
26 سپتامبر 2015 ، ساعت 21:35 928 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3419
حجت‌الاسلام حسن‌زاده فومنی:

واقعه منا چهره ظالمان آل سعود را برملا کرد.

حجت‌الاسلام حسن‌زاده فومنی در مراسم بزرگداشت جان‌باختگان منا که در حسینیه اعظم حرم مطهر آقا سید جلال‌الدین اشرف که شامگاه امروز برگزار شد گفت” به‌جز حادثه منا هیچ واقعه‌ای دیگری نمی‌توانست چهره ظالمان آل سعود را نشان دهد.
به گزارش جلال شرق ، این استاد حوزه بابیان اینکه دشمنان اسلام در منجلاب فسادی که گرفتارند باید به ملت‌های آزاده و مسلمان دنیا پاسخگو باشند افزود: امروز آل سعود آخرین نفس‌های خود را می‌زند زیرا از برکت سرزمین مکه نتوانسته است استفاده کند.
وی با اشاره به وحشت استکبار و دشمنان اسلام از اجتماع مسلمانان در مناسک حج اظهار داشت: کعبه مظهر قدرت و اقتدار اسلام است و باید مسلمان دنیا مدیریت آن را به دست بگیرند.
حجت‌الاسلام حسن‌زاده فومنی ادامه داد: امروز داغ دیدگان فراوانی در این مصیبت مبتلابه هستند و جان‌باختگان مناسک حج امسال همانند شهدا و جانبازان از چهره‌های ماندگار تاریخ اسلامی ایران خواهند بود.

IMG_6486
وی حاجیان جان‌باخته را حاملان پیام معجزه آفرین آفریدگار زیبایی‌ها در سرزمین منا نام برد و یادآور شد: بعد از عمل جنایت‌آمیز آل سعود در سوریه، بغداد و یمن، حکام خودفروخته صهیونیست بابی تدبیری خود فاجعه‌ای را خلق کردند که جهان اسلام را متألم کرد.
حجت‌الاسلام حسن‌زاده فومنی به سکوت دنیای استکباری در فاجعه منا اشاره کرد و خاطرنشان کرد: دنیای اسلام هرروز با چهره زشت حاکمان عربستان بیشتر آشنا می‌شوند و عمل بی‌لیاقتی آل سعود به مرحله‌ای رسیده است که حتی حامیان وی نیز تلاش می‌کنند از جنایت وی تبری بجویند.
لازم به یادآوری است در این مراسم که از سوی هیئت‌امنای حرم مطهر آقا سید جلال‌الدین اشرف برگزارشده بود امام‌جمعه، روحانیون و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

IMG_6505 IMG_6509 IMG_6502 IMG_6500 IMG_6497 IMG_6493 IMG_6483 IMG_6478

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است