دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸
آخرین اخبار
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ ، ساعت ۲۱:۱۷ 540 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :50303
فرماندار آستانه اشرفیه :

وحدت ؛ عامل قدرت و هم افزایی ملت ایران است/همه تلاش دشمن تضیف نظام است

فرماندار  آستانه اشرفیه درجلسه ستاد راه پیمایی روز جهانی قدس  که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: وحدت ؛ عامل قدرت و هم افزایی ملت ایران است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، رحیم حیدری بااشاره به سیاست های خصمانه امریکا در تحریم های ظالمانه علیه  مردم ایران افزود : دشمن با فشار های اقتصادی  و تحریم های خود در صدد تاثیر گذاری بر مردم ایران است تا بدینوسیله بین مردم و نظام فاصله بیندازد.

وی با تصریح این نکته که  روز جهانی قدس ، ضرورت حضور پرشکوه مردم را می طلبد اظهار کرد : ملت ایران در برابر دشمن بزرگی قرار گرفته است که همه تلاش خود را برای تضعیف نظام به کار بسته است.

نماینده عالی دولت در شهرستان حضور مردم  در راه پیمایی روز جهانی قدس را باعث خنثی شدن تمام نقشه های دشمن  و اقتدار نظام  برشمرد.

حیدری در بخشی دیگر از سخنانش به ایثارگری های ملت ایران در دوران دفاع مقدس پرداخت و اذعان کرد : ملتی که در ۸ سال توانسته است در برابر همه استکبار جهانی غرب و شرق بایستد و پیروز شود مطمئناً در برابر این هجمه های  شیطان بزرگ  موفق خواهد شد.

فرماندار آستانه اشرفیه  رویش نظام را پیوسته و مستمر قلمداد کرد و حضور پرشور مردم را در راه پیمایی روز جهانی قدس   باعث هم افزایی و وحدت ملت و عقب نشینی دشمن برشمرد.

 

در ادامه هریک از اعضای ستاد به بیان دیدگاه های خود پرداختند وبا هماهنگی های لازم برای راه پیمایی باشکوه روز جهانی قدس مقررشد که این راه پیمایی از ساعت ۱۱ صبح از جلوی واحد فرهنگی بسیج  آغاز و تا صحن حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف ادامه یابد  و راه پیمایان پس از اجتماع در مسجد جامع برای قرائت بیانیه راه پیمایی به  اقامه نماز جمعه و خطبه های آن گوش فرا دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است